2737
2734
بحرحال موفق باشی من خوشحال میشم به درامد برسی 

کارمندم

ولی دنبال استقلال بیشترم

مطمئنم یه کسب و کاری راه اندازی میکنم

ممنونم از انرژی مثبتتون

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشون توجیه میکنن.حالمون خوبه.خواهرشوهر وجاریم همینو میگن.

الان خونه هیچ کدوم از داداشا نمیره و فقط دنبال اینکه بره پارک و تو مغزها بشینه ارتباط بگیره اعتماد جلب کنه ک بیارتشون تو شرکت. به همه میگه تا کی میخواین اینجوری زندگی کنین 🤣🤣 بیاین زندگی هامون رو تغییر بدیم اینجا جاشه. شوهر من ماهی ۱۰ تومن درامدشه میگه پنج سال دیگه پیر میشه کار نمیتونه کنه بیاین اینجا بترکونیم 🤣🤣

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
اره به خواهر شوهرم همین گفته خواهر شوهرم مگه من دنبال پول نیستم  

اینم میگه مهم اینکه انرژی مثبت دارم و بعدشم میگه فامیل نکبتن از من خرید نمیکنن‌. تا خرید کنی ازش خوبه وگرنه بعدش ک خرید نکنی باز قهر و اخم داره🤣

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2731

[QUOTE=156309421]الان خونه هیچ کدوم از داداشا نمیره و فقط دنبال اینکه بره پارک و تو مغزها بشینه ارتباط بگیره اعتماد ج ...[/QUOT   اره منم یکبار رفتم جلسشون  مگفتن   تمام سفرها خارج میبرتون  ماشین مخری   ...

[QUOTE=156309421]الان خونه هیچ کدوم از داداشا نمیره و فقط دنبال اینکه بره پارک و تو مغزها بشینه ارتب ...

اره اما این رقم ها فقط رو کاغذه و بس

2740
خیر نبینن   بخاطر پول چبه سر مردم میارن  ولیمگم من  تا حالا کسی ندیدیم  بره موفق ...

تو هر شهر فقط نفر اول اونجا درامد داره اونم میدونین چرا؟؟ چون بقیه هرچی خرید میزنن اونم پورسانت درصدی ازشون میبره و برا مثال و بزرگی اینکار فقط اون یه نفر و مثال میزنن

من محصولات عدایی بسته بندی مکنم   کارسخت ولی با درامد بالا

چطوری کدوم شهری

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خوزستان  میگو ماهی  مگیریم مشوریم بسته بندی مکنم  

خوبه ،موفق باشی من ترکم منم دنبال کار تو خونه هستم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خوبه ،موفق باشی من ترکم منم دنبال کار تو خونه هستم

گلم باید اول بشینی فکر کنی  ببینی چکار متونی انجام دهی  استعداد داری  بعد رو همون کار کنی   اگر شده  با کار کوچک شروع کت

2706