2733
2739
عنوان

قبلم تیر میکشه از حرف مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 63 پست
به شوهرت حرفاشو بزن.پرتون میبایست جوابشونو میداد.من بودم جواب حرفی که در مورد دوست پسرو اینا زده بود ...

پدرم پریروز خونمون بود کلی باهاش صحبت کردم ک چرا چیزی نگفتی الان زنگ بزن بهش بگو اما قبول نکرد در کل وجهه خودس خیییییلی براش مهمتر از بچه هاشه.  سیاست کثیفی داره متاسفانه

همسرمم هرچی تماس میگیره بامادرش جواب نمیده

من ک اصلا دوس ندارم ببینمش به همسرمم گفتم اگه پاشو بذاره خونم همون لحظه خونه و زندگی رو ترک میکنم

خوب میکنی 

ببین خودت دگ نرو حرفم باهاش نزن حتا سر این ماجرا

ولی بگو شوهرت بره سر تا پاشو بشوره بابت حرف دوس پسر بعد بیاد خونتون

شوهرتم باید ازت حمایت کنه

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرم پریروز خونمون بود کلی باهاش صحبت کردم ک چرا چیزی نگفتی الان زنگ بزن بهش بگو اما قبول نکرد در کل ...

چ مادریه زنیکه عفریته!

خوب میکنی  ببین خودت دگ نرو حرفم باهاش نزن حتا سر این ماجرا ولی بگو شوهرت بره سر تا پاشو بشور ...

پریروز هرچی زنگ زد جواب نداد

این دوروزه رو مهمون داشتم نشد اما بع از ظهر ازش میخوام پیش خودم حرف بزنه باهاش 

خیییییلی ناراحتم میخوام  به دخترش زنگ بزنم بگم خودش خیلی دروغگوئه ۱۰ تام میزاره رو حرف آدم به همه میگه...

2728

قشنگ پاشو برو خونش و بد کردم به خودت ودخترات که جواب زحمتم اینه؟ بابت کار کردنم هم به خودم و شوهرم مربوطه فردا کارم نمیکردم میخواستین بگین خانم نشسته خونه میخوره میخوابه پول پسر مارو میخوره.....بابت تهمتی هم که زدین به خدا واگذارتون میکنم که گرفتار تهمت بشین. شمارو به خیر و مارو به سلامت. درم بکوب بیا بیرون. هر چی شد شد. والا من امتحان کردم تا یه جایی صبر و تحمل خوبه بعدش دیگه حماقته به حساب خانمیت نمیزان به حساب این نمیزارن که حتما ضعفی آتویی چیزی داری که جواب نمیدی.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
پریروز هرچی زنگ زد جواب نداد این دوروزه رو مهمون داشتم نشد اما بع از ظهر ازش میخوام پیش خودم حرف بز ...

هیچوخ خواهرشوهراتو قاطی این مسائل نکن فک میکنن کین

خونه مگه کاروان سراست ی نفر بیاد ۲۰ روز بمونه!

یعنی شما برای خودت حریم و چارچوبی نداری ک هرکی از ننش قهر میکنه بیاد خونت بمونه؟

بعد انتظار داری طلبکار نباشن؟

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین
2740
بی تفاوت و کاملا بی محل...دیدیش فقط بگو سلام....بزار بفهمه تهمت  زدن چ عواقبی داره...ببین همین ...

اینهمه ک..‌شر گفته چه سلامی چه علیکی زنگ بزنه بشورتش وقط رابطه،بهترین بهانه برای تموم کردن،ما که برا تهمت خون راه میندازیم

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
قشنگ پاشو برو خونش و بد کردم به خودت ودخترات که جواب زحمتم اینه؟ بابت کار کردنم هم به خودم و شوهرم م ...

آره بخدا دقیقا

مرسی جملاتت خیلی خوبن من خیلی آرومم اصلا اینطور مواقع حرفی واسه گفتن پیدا نمیکنم فقط شوکه میشم و غصه میخورم

بابت تهمتی که بهت زده اصلا کوتاه نیا یه کاری کن به غلط کردن بندازش وگرنه تکرار میکنه تهمتش رو و بقیه فکر میکنن حتما کاری کردی که کوتاه اومدی

خیلی کم پیش میاد اینو بگم در مدرد کسی ولی بنشونش سرجاش

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
قشنگ پاشو برو خونش و بد کردم به خودت ودخترات که جواب زحمتم اینه؟ بابت کار کردنم هم به خودم و شوهرم م ...

شما قطع رابطه کردی باهاشون؟