2737
2739
عنوان

بچه ها این اسم کجاش بده؟! 😒😟

41830 بازدید | 1096 پست

خواهرم از بچگی عاشق اسم مهناز بود همیشه میگفت دختر داشته باشم اسمشو میزارم مهناز الان خداروشکر یه دختر کپلی تو راهی داره ولی شوهرش گیر داده که نه این اسم بده... فلانه بهمانه

میگه از دستی میزاری مهناز که با اسم خودت جور بشه در حالی که اسم بدبخت سمانه است😑شوهرش گیر داده که بزارن خاطره) :

نمیگم خاطره اسم بدیه ولی اینم میدونم شوهرش از رو لج و لج بازی نمیخواد اسمی که خواهرم میخواد و بزاره🙁

من جدای از اینکه مهناز انتخاب کیه واقعا این اسمو که میشنوم یه دختر سفید تپلی مپلی خوشگل میاد تو ذهنم هرچی مهناز اطرافم بودن آروم و ناز بودن😍🙁

ولی خاطره ای تا حالا ندیدم اصن حس خوبیم بهش ندارم🙁

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

نه خاطره بذارن نه مهناز دیگه م دعواشون نمیشه سر این ماجرا🙄😶

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مهناز ندوس☹🙁

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2740
هیچکدومش خوب نبود یه اسم بهتر پیدا کنین

خوب ملاک شما از اسم بهتر چی هست؟! 

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

مهناز قدیمی شده

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
نه خاطره بذارن نه مهناز دیگه م دعواشون نمیشه سر این ماجرا🙄😶

🙁خوب ابجیم هیچ اسم دیگه ای به دلش نمیشینه! 

2706