2733
2734
عنوان

بچه ها این اسم کجاش بده؟! 😒😟

| مشاهده متن کامل بحث + 41962 بازدید | 1096 پست

جفتش قدیمه.

بابا یکم خودخواهیو بزارن کنار فکر اون طفلیم باشه یچیز قشنگ بزارن.

من ۲۸ سالم تازه تموم شده.دادن اسممو مامانبزرگ پدریم انتخاب کنه.اون روی مغز خودش انتخاب کرد اسم نوه دیگش که‌مرده بودو گذاشت رو من.اعتراضم بکنم میگه بَه اسم با‌خداییه لقب پیامبره توی دعاها اوردن.ازین حرفا.هم از اسمم بدم میاد هم از مامانجونم🤢🤢

بعد گنده تر از من اسماشون قشنگه.توی دانشگاه دوسه تا همکلاسیام مهناز بودن😑😑

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ی اسم دیگه انتخاب کنن چ کاریه لج و لجبازی  بچه ها بین رادمان و رادوین و آیهان کدوم قشنگه

راادويييننن*_*

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه مهناز قدیمیه!!!  اسم خاطره خیلی قشنگتره!!!

خاطره لطافت نداره اخه!! 

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2742
مهناز از خاطره خیلی بهتره

چه عجب😍🙁 اصن اسم جدید و قدیم نداره که اسم باید لطیف باشه واسه دختر🙁

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2740
خاطره لطافت نداره اخه!! 

اصلا یه اسم جدید روش فکر کنند و به توافق برسند!!

نهال 

هانا

حلما

هلیا

دلوین

روشنا

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

چون انتخاب نکردن میگم جفتشششششش خیلی بده!بله هر اسمی قدیمی میشه ولی نه واسه همون دهه و سن و سال!خاطره و مهناز الان واسه سی و چهل ساله اسم های قدیمی نیستن ولی واسه نوزاد چرا!به نظرم خواهرت یه منتی هم سر شوهرش بزاره بگه باشه به خاطر. تو مهناز نمیزارم ولی خاطره هم نه!ً

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
این همه الان اسمای قشنگ اومده  مهنازو خاطره چیه  😐

خوب خواهر من و شوهرش از این اسمای قشنگ. تازه وارد خوششون نمیاد🙁

مهناز بد نیس ولی بیشتر اسم  بزرگونه بهش میخوره تا بچگانه بعدشم یکم دمده اس

دمده؟فرض کنین مثلا آیسان و نمیدونم اینا هم یه زمانی دمده میشن🙁

جفتش قدیمه. بابا یکم خودخواهیو بزارن کنار فکر اون طفلیم باشه یچیز قشنگ بزارن. من ۲۸ سالم تازه تموم ...

اسمت چیه؟💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2706