2733
2734
عنوان

بچه ها این اسم کجاش بده؟! 😒😟

| مشاهده متن کامل بحث + 42003 بازدید | 1096 پست

هردوتاشون کنار هم بشینند از سایت یا کتاب اسم اسم انتخاب کنند و بین اونایی که به توافق رسیدن قرعه کشی کنند 

چون با توافق نمیرسند اینطوری فکر کنم بهتره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

این طبیعیه همه قبل ازدواج یه اسمهایی دوست دارن ولی بعد از ازدواج حتما باید با همسرشون به تفاهم برسن ما هر کدوم یه اسم دوست داشتیم آخر سر قرعه کشیدیم اسمی که من دوست داشتم افتاد سر دومی شوهرم گفت اینم من انتخاب میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا یه اسم جدید روش فکر کنند و به توافق برسند!! نهال  هانا حلما هلیا دلوین روشنا

من اون روز بهش گفتم که مه یاس هم نزدیک به اسم مهناز هست و به قول  مثلا جدیده😐

اول تا دو سه روز اوکی داده بود باز دوباره گفت فقط مهناز به دلم میشینه

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2731
خوب خواهر من و شوهرش از این اسمای قشنگ. تازه وارد خوششون نمیاد🙁

منم ازین اسم های عجق وجق خوشم نمیومد 

اسمی که برا دخترم انتخاب کردم شاید الان اسم یه خانوم سی چهل ساله هم باشه  ولی برای همه زمان ها قشنگه و از مد نمیوفته 

اسم دخترم ترانه اس 

یا مثلا اسم مروارید   صدف  ساحل    باران   مهتاب 

خورشید     این اسم ها برای تمام دوران ها  واسه خودشون یه دنیایی از لطافت شعر و ادبیات و خیال پردازی هستن 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
بگو بذاره آیناز اسم ترکیه که به فارسی میشه مهناز

اسم فارسی میخواد🙁

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
متاسفانه متوجه شدم بله😐

عذرمیخوام که میگم ولی واقعاهردوتااسم خوب نیستن بچه گناه داره .نمیگم اسمای خیلی جدی ولی لااقل اسم بروزوبامعنی تربذاریداین بچه فرداتونسلی بزرگ میشه که همه اسمای جدیددارن اونموقع به خاطر این کارنفرینتون می‌کنه .مهنازوشهنازمال دهه سی و چهل هست .

من اون روز بهش گفتم که مه یاس هم نزدیک به اسم مهناز هست و به قول  مثلا جدیده😐 اول تا دو سه رو ...

اسی بگو تظرت در مورد مهتا چیه؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
خاطره که خیلی قدیمیه

مهناز قدیمی تره

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
این طبیعیه همه قبل ازدواج یه اسمهایی دوست دارن ولی بعد از ازدواج حتما باید با همسرشون به تفاهم برسن ...

مشکل اینجاست شوهرش سعی نمیکنه از در دوستی وارد شه همش با لج و لجبازی و منم منم میگه نه این خوب نیست اوایل گیر داده بود به لیلا🙁الان باز کلیدش رو خاطره گیر کرده! 

منم ازین اسم های عجق وجق خوشم نمیومد  اسمی که برا دخترم انتخاب کردم شاید الان اسم یه خانوم سی ...

ترانه خیلی زیباست

2706