2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم خیلی دعوایی هستش یعنی از اوناس ک جررر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 77 پست

عزیزانی ک بهتون برخورده ک چرا ب استارتر گفتن بی ادب تو مجازی شاخ نشید لطفا استارتر عزیز شما اولین قدم اینه ک حرص نخوری وقتی تایپک میزنی نظرات مختلفه ب همه نظرات احترام بزاریم بد نیست ن اینکه بگیم هرررری 

من نمیدونم وقتی یکی از ی تاپیک بدش میاد نیاد نیازی نیس بیاد بگه بدم هست خب ب بدت هست ک هست چ کار کنی ...

باریکلا😂😂😂

پروردگارا مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چتونه بابا طرف میاد همه رو میبنده رگبار فحش هیچی نمیگین حالا بخاطره یه کلمه چرا اینطوری رفتار میکنین 

میتونین از تاپیکش برین بیرون شما که ادب ازتون فوران میکنه 😕😕😕

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
سنگین و رنگین برو بیا مطمئن باش بینتون اگه بحثای خاله زنکی و غیبت و صمیمیت نباشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

دقیقا رابطه ما غیر صمیمی و رسمی و کم هست تا حالا ب مشکل خاصی برنخوردیم

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2740

بنظر منم رفت و آمد زیادی بده من خودم بهش رسیدم ولی اگه ی خانواده واقعا با فرهنگ باشن و بهت احترام بزارن و دخالت نکنن مشکلی نیس تو هم نیازی نیس ک بری ب شوهرت بگی من بدم هست بری چون این جور از تو بدش میاد ففط میتونی زیاد با خواهش حرف نزنی

خوبی مجازی اینه میتونی فکر کنی بعد حرف بزنی مخصوصا توکل کل😂😂😂😂😂

پروردگارا مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا

وقتی کامنتا رو خوندم برگشتم چند دفعه متن  و خوندم باز گفتم شاید فحشی چیزی بوده من ندیدم ://////

فک کنم فامیلای شوهرت ریختن تو تاپیک اسی

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
[QUOTE=156267594]چتونه بابا طرف میاد همه رو میبنده رگبار فحش هیچی نمیگین حالا بخاطره یه کلمه چرا این ...

😃😃😃😃

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2706