2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم خیلی دعوایی هستش یعنی از اوناس ک جررر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 77 پست
خاک برسر بیشعورت کنن  ریدم تو اون تربیتی که تو ازش دم میزنی قشنگ تربیت نداشتتو نشون دادی

کدوم قلعه زندگی می کنی..این حرفا مامانو بابات بهت گفتن عزیزم امیدوارم وضع زندگیت خوب شه ..خداکمکت کنه تا انسان باشی

کاش مادر و پدرت  یک کلاس یا یک مشاور تربیتی برای فرزندان می رفتن حتما

خیلی بد دهنی همینطور که به تربیت من  ر..دی  بقییه شو خوب بخور 

دیگه هم ریپلای نکن که دوستام زیادن می گم گزارش بزنن  تعلیق شی

بی خانواده

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  
خاک برسر بیشعورت کنن  ریدم تو اون تربیتی که تو ازش دم میزنی قشنگ تربیت نداشتتو نشون دادی

بهتر از خونه ی زیبا به نظرم انسان بودن وهرجایی خودت رو خاک انداز نکنیه😂😂😂😂

گفتم یک مشکلی داری تو زندگیت

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر از خونه ی زیبا به نظرم انسان بودن وهرجایی خودت رو خاک انداز نکنیه😂😂😂😂 گفتم یک مشکلی داری ت ...

میمون هرچی زشت تر اداش بیشتر

حالا تویی!

هرچی دریده تر کلاس و عزیزم عزیزم بیشتر

چقد هیستریک شدی!

یکم آروم باش!

چنتا نفس بگیر آروم شی

مشخصه که به مطب روانشناسا و مشاورا زیاد رفت و آمد داری...خوبه خوشحالم حداقل کنترل میشی..الانم احتمالا قرصاتو نخوردی ک پاچه میگیری...وقتی گفتی دوستام یه گله سگ شکاری اومد تو ذهنم😂خوبه موفق باشین..فقط بیاین ببندمتون به گاری کاربردی تر میشین...خودتم احساس مفید بودن میکنی اینطوری...

راجع به خونه...انقد حقیری که یک نیاز رو تو زندگی مشکلللل میبینی..صرفا یک نیازه که با کمک خدا بهش پاسخ میدم همییین!!!انقد ازینجور چیزا میترسی؟؟بخاطر مشکلات کودکیته احتمالا....البته از آدم بیکاری مثل تو بعید هم نیست...راستی آرزوی قبول شدن تو حوزه ی علمیه رو به گور میبری عزیزم...متاسفم که اینو میگم...ولی مطمئن باش اونجا به سگ گاری هیچ نیازی ندارن...دلت خیلی سیاهه...خیلی بیش از حد انرژی هات منفیه...یکم رو انرژی هات کار کن ...چون اونجا انسان میخوان...نه حیوان...

موفق باشییییی....منکه دیگه ریپلای به اسم کاربر vidahastamm رو باز نمیکنم...حالا اگه مایل بودی کامنت بزاری بازم بزار ولی احتمالا فقط استارتر و بقیه بخونن

اگه خیلی دلت میخواست باهام حرف بزنی و درخواست کمک کنی ازم پیشنهاد دوستی بده...شاید قبول کردم و وقتی بزارم یکم بهت کمک کنم...خیلی نگرانت شدم با این اوضاع ناجورت......

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲