2733
2734

سلام یه سوال ذهنمو درگیر کرده

من میخوام ادامه تحصیل بدم اما همسرم شرط کرده ک باید به بچه داری و کار های خونم برسم

از طرفی نمیدونم اگه بچه دار بشم بچه رو پیش کی بذارم

همسرم میگه صبر‌کن وقتی بچه ها مدرسه رفتن تو هم برو(البته هنوز نی نی نداریم میخوایم بشیم انشاءالله🤪😁)منم دوست ندارم دیر واسه دانشگاه اقدام‌کنم.

کسی میتونه مشاوره بده بهم‌؟

لطفا اگه میدونید بگین!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استرس کنکور ممکنه رو بارداریت اثر منفی بذاره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

هنوز نفهمیدی نمیخواد شوهرت بری دانشگاه

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

من خودمم قصد دارم باردار بشم و همزمان کنکور بخونم...خدا بزرگه میدونم کمکم میکنه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738
من خودمم قصد دارم باردار بشم و همزمان کنکور بخونم...خدا بزرگه میدونم کمکم میکنه

خب من کسی رو ندارم ک بچمو پیشش بذارم موندم اگه بچم به دنیا بیاد کجا بذارمش

اصلا تو بارداری نمیشه درس خوند مغز آدم نمیکشه چه توقعاتی دارین بعدم نوزاد مادر میخواد میخواین بزارینش برین اینور اونور ظلم به بچست تا 3 سالگی بچه باید مادر باهاش باشه من دیگه تجربه بهم ثابت کرده 

هنوز نفهمیدی نمیخواد شوهرت بری دانشگاه

همسر من اینطور آدمی نیست.

همونطور ک من رو حرفم هستم مطمئنم ایشون هم هستن فقط مشکلم اینه ک چطور میشه به بچه رسیدگی کرد

اصلا تو بارداری نمیشه درس خوند مغز آدم نمیکشه چه توقعاتی دارین بعدم نوزاد مادر میخواد میخواین بزارین ...

یعنی اصلا نمیشه؟؟؟

دویت دارم درس بخونم اما بچه برام مهم تره

خب من کسی رو ندارم ک بچمو پیشش بذارم موندم اگه بچم به دنیا بیاد کجا بذارمش

خانواده خودت و شوهرت کجان؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
حالا ما برعکسیم شوهرم اصرار داره ارشد بخونم خودم میگم بچه میخام😑😑بعد میگه چ منافاتی باهم داره بخون ...

خب خوبه ک همراهتون هستن اما همسر من چون‌نمیتونن برسونن ک بهم کمک کنن شرط گذاشتن طفلی تا بعد از ظهر سرکارن