2737
2739
عنوان

چطور میشه هم درس خوند هم اقدام به بارداری کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 25 پست

من الان ترم 5 دانشگاهم و دارم اقدام میکنم برا بچه 😂😂 گفتم ترم 5و6و7 رو دیگه با نی نی میخونم 😂 البته خب من نصف راه درسو رفتم 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
خانواده خودت و شوهرت کجان؟

خانواده خودم شهر دیگه ای هستن اما خانواده مادرشوهرمم ک توی یه ساختمونیم اما نمیخوام بچم رو بسپرم بهشون میدونم دعواش میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اصلا نمیشه؟؟؟ دویت دارم درس بخونم اما بچه برام مهم تره

نه عزیزم نکن بارداری باید فقط آرامش داشته باشی هی باید بری دکتر سونو بیای دو تا مقوله جداست از زندگیت لذت ببر ببین بچه قشنگ از زمان بارداری 4 سال وقت میخواد بعد از سه سالگیش میتونی بزاریش مهد درستو شروع کنی 

خب خوبه ک همراهتون هستن اما همسر من چون‌نمیتونن برسونن ک بهم کمک کنن شرط گذاشتن طفلی تا بعد از ظهر س ...

من از ی طرف میگم پیام نور بخونم مجازی باشه کلاساش ولی میگم معتبر نیس مدرکش

به نیت 
2731
من از ی طرف میگم پیام نور بخونم مجازی باشه کلاساش ولی میگم معتبر نیس مدرکش

نه من میخوام دانشگاه دولتی بخونم اگه برسونم بچم رو تر و خشک کنم به قول قدیمی ها😅

نمیخوام بچم تو مهد اینجور جاها باشه خب

چرا نباشه باید بره اجتماعی شه نمیشه همش تو خونه باشه ولی کلا خیلی جالبی میخوای بچه دار شی بعد درسم بخونی بعد مهدم نذاری بچه رو   

2738
چرا نباشه باید بره اجتماعی شه نمیشه همش تو خونه باشه ولی کلا خیلی جالبی میخوای بچه دار شی بعد درسم ب ...

😁😁😁😁.

بچه تا زمانی ک باید وارد مدرسه بشه نباید مهد بره تو روحیش تاثیر میذاره.

زمانش ک شد اجتماعی میشه دیگه مگه من نشدم😐