2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم زنگ بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 132 پست
کار شماهم انچنان درست نیست

رابطه نزدیکی باهم نداشتیم هیچ وقت الانم کلا کاتیم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب بار که میدونی خواهر شوهرت اونجاست پیش شوهرت زنگ بزن که خودش ببینه چطور رفتار می‌کنه مطمئن باش دیگه ...

نترس اون زرنگه شوهرم به باباش این رفتار مامانشو گفته بود 

یه بار که زدم پدرشوهرم خونه بود همچین باهام حرف میزد خودم مونده بودم ده بار فقط حالمونو پرسید

تو تاپیکای لاغری تگم کنید شاید تونستم دوستانمو کمک کنم
من شماره مادرشوهرمو ندارم نه خونشونو نه موبایل بعد ۳-۴سال

خیلی بده که عزیزم کوه به کوه نمیرسه اما آدم به آدم میرسه 

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
خودم میگم بزنم بعد که مادرشوهرم اونجوری کرد به شوهرم بگم من زدم ولی اون بازم اونجوری کرد

شما زنگ بزن دیدی اونجور حرف زد بگو زنگ زدم حالتون بپرسم خداحافظی کن حرف دیگه ای نزن که جواب نده 

کارش عجیب نیست همه مادرها برا دخترشون همینجور هستن نمیتونن بین عروس و دختر تعادل ایجاد کنن کششون سمت دخترشون بیشتر همونجور که مادرهای خودمون همینطور هستن . 

...
باورکن اینجوری بیشتر احتراممونو دارن

نه مال من کلا عجیب غریبن حتی تنها نوشونو ندیدن🤦🏻‍♀️

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740
سه سال با خواهرشوهرم قهریم میگم وقتی پیش اونه زنگ میزنم مادرشوهرم .مادرشوهرم باهام حرف نمیزنه

آهااااااا،وای من چرا فکر کردم بعدش با خواهرت شوهرت میحرفی🤔🤔آخی عزیزم بخاطر خواهرشوهرت اونجوری شده پس،خب هرروز زنگ نزن بنظرم،هیچ اتفاقی هم نمیفته،نهایت خواهرشوهرت میخواد برعلیه تو پرش کنه،مادرشوهرت مگه تورو نمیشناسه؟!بیخیال بابا

قهر شما وخواهر شوهرتون به مادر شوهرتون ربطی نداره چرا باید وقتی خواهر شوهرتان اونجاست باهات سرد برخورد کنه وبی احترامی کنه ۲۰ روز یه بار یه زنگی بزن هیچ لزومی نداره هر روز زنگ بزنی مگه کی هستن که بخوان اینطور برخوردکنند