2726
عنوان

به مادرشوهرم زنگ بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 132 پست
حالا چه اصراریه که با خواهر شوهرتم حرف بزنی؟؟به نظرم بامادر شوهرت حرف بزن آخرشم بگو به فلانی هم سلام ...

سه سال با خواهرشوهرم قهریم میگم وقتی پیش اونه زنگ میزنم مادرشوهرم .مادرشوهرم باهام حرف نمیزنه

تو تاپیکای لاغری تگم کنید شاید تونستم دوستانمو کمک کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از اول نباید اینطوری رفتار میکردی الآنم دیر نشده

خودم میگم بزنم بعد که مادرشوهرم اونجوری کرد به شوهرم بگم من زدم ولی اون بازم اونجوری کرد

تو تاپیکای لاغری تگم کنید شاید تونستم دوستانمو کمک کنم
من شماره مادرشوهرمو ندارم نه خونشونو نه موبایل بعد ۳-۴سال

منم همینطورررم
ولی هر جا اینو میگم یه عده میان میخورنم که نهههه مادره  

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
خودم میگم بزنم بعد که مادرشوهرم اونجوری کرد به شوهرم بگم من زدم ولی اون بازم اونجوری کرد

ب بار که میدونی خواهر شوهرت اونجاست پیش شوهرت زنگ بزن که خودش ببینه چطور رفتار می‌کنه مطمئن باش دیگه چیزی نمیگه بگو زنگ میزنم همش همینه به نظرم زنگ نزنم بهتره هروقت راحت بود واسه صحبت کردن خودش تماس میگیره

چرا اذیت میکنی خودتو؟ زنگ بزن بگو مامان چون فلانی اونجاست و‌جلوش سخت حرف میزنی من دیگ مزاحمت نمیشم هروقت رفت خودت بزنگ..تامام

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706