2733
2734
عنوان

به مادرشوهرم زنگ بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 132 پست
نه اصلا همچین چیزی نبوده  هیچ فزقی نذاشتن

مگ شما تو زندگیشون بودی؟ 

میتون حسادتم باش اخلاقش ب یکی رفته ک حسود بود 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
فقط برای شوهر شما اینجوری  کینه داره مطمئنم از یجا کینه داره یا خانواده فرق میذاشتن یا ی اتفاق ...

نه کلا هرکی مطابق میلش عمل نکنه جنگ میکنخ

چندوقت پیش اون یکی خواهرشوهرم به بایاش زنگ زده گفته میخواستم با فلانی یعنی من بریم خوته شما جالا اون (خواهرشوهرم) میگه بیا با من بریم الان من چکار کنم؟ من میخوام با فلانی یعنی من برم ولی اگه بگم اون دعوا راه میندازخ

تو تاپیکای لاغری تگم کنید شاید تونستم دوستانمو کمک کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگ شما تو زندگیشون بودی؟  میتون حسادتم باش اخلاقش ب یکی رفته ک حسود بود

بله حسوده

ما وضع زندگیمون خوبه اون همش مقایسه میکنه

نه کلا هرکی مطابق میلش عمل نکنه جنگ میکنخ چندوقت پیش اون یکی خواهرشوهرم به بایاش زنگ زده گفته ...

کلا تو هر پست یچیز جدید ازش رو میکیند این پست نشون دهنده لوس بودنش 

کسی ک طوری بزرگ شده ک همه بهش گفتن باش چشم هرچی میخاسته در اختیارش بود 

و تو زندگی کلمه ن نشنیده پس تحمل نداره 

در هرصورت مشکل از ریشس از تربیت و خانواده 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5052289/استان-فارسیا-بیان-خنج-یا-اوز?postId=155414638

ببخشید اسی 

بچه ها گزارش بزنین بترکه لایک کنین بفهمم براتون صلوات میفرستم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
بله حسوده ما وضع زندگیمون خوبه اون همش مقایسه میکنه

خب همون بهتر ک قطع رابطه کردین

مادرشوهرتم چیز یته دلش نیست ناراحت نباش از این ب بعد هفته یبار زنگ بزن وقتایی ک خواهر وشهرت اونجا نیست

کلا تو هر پست یچیز جدید ازش رو میکیند این پست نشون دهنده لوس بودنش  کسی ک طوری بزرگ شده ک همه ...

یه بار بحثمون شده بود پدرشوهرمن بهم گفت از دخترم به من چیزی نگو که اگه بخوای بگی ده روزم بمونم خونت و بگی بازم کمه

وقتی اونواونجاست باهام حرف نمیزنه چرا بزنم؟

چرا نمیری و آشتی نمیکنین؟ تا ابد ک نمیتونین قهر بمونین....خودت دلت ارومه وقتی با خواهر شوهرت قهری؟

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2738
خب همون بهتر ک قطع رابطه کردین مادرشوهرتم چیز یته دلش نیست ناراحت نباش از این ب بعد هفته یبار زنگ ب ...

من از کجا بدونم اون اونجاست یا نه؟

چرا نمیری و آشتی نمیکنین؟ تا ابد ک نمیتونین قهر بمونین....خودت دلت ارومه وقتی با خواهر شوهرت قهری؟

به خدا خیلی ارومم وقتی قهریم 

تو زندکی من نبودی ببینی چقدر دکتر رفتم تا سردردام خوب شد 

همیشه سردرد داشتم 

یه بار نصفه شب انقدر سرم درد میکرد رفتیم بیمارستان دکتره به شوهرم گفت چیکار کردی با این به این روز افتاده

پرستاره میگفت با تیر بزنمت؟

تا یک سال بعدم هر چی میشد سریع سردرد میگرفتم ولی الان خداروشکر بهترم فقط اگه حرص و جوش بخورم سردرد میگیرم

پس ترجیح میدم قهربمونیم

به خدا خیلی ارومم وقتی قهریم  تو زندکی من نبودی ببینی چقدر دکتر رفتم تا سردردام خوب شد  ...

اها

میتونی در حد همون سلام وخداحافظ باهاش باشی تا اذیت نشی

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
اها میتونی در حد همون سلام وخداحافظ باهاش باشی تا اذیت نشی

نه عزیزم ما بهتر میشناسیمش اگه رفت اومد رو شروع کنیم دوباره جنگامون شروع میشه

چند ماه پیش پدر شوهرم گفته شما اگه خودتونم بخواهید باهم حرف بزنید من نمیذارم چون بچمو میشناسم میدونم دوباره اعصاب خوردیامون شروع میشه