2733
2734
عنوان

بیاین عکس گل و گیاه بزاریم لذت ببریم

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 110 پست
بذر بكار  بع نظرم بهترين گياه ها پياز دارها هستند . بيشترين عمر و كمترين دردسر

خیلیییی صبر میخواد ک ندارم زیادم تجربه ندارم ی بار سیب کاشتم رشد نکرد دوماه بیشتر بود ی جوونه ی ریز هم نزد ک انداختم رفت دیروزم لیمو کاشتم نمیدونم دیگه این یکی رشد کنه یا نه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینم ک داره ع زیر یکم دیگ میده😅

اینا سدومن خیلیییی باحالن ی گلدون بزرگ بکار کل گلدونو پر میکنه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
2738
اینم گل سنگیام ک چنروز پیش خریدم

چ قشنگن 

چند خریدی؟

دختر منم خوبه الان گزاشتم مهد اومدم خونه 😍😍ديدي چه زردي بزرك شدم بلبل خانم ها 😍😍😂

چقد خوبه ک مهد گذاشتی منم دوس داشتم  ۳-۴سالگی بذارمش مهد 

ولی با کرونا دیگه میترسم 

مهدای اینجا رو ادم جرئت نمیکنه 

گلام حالشون خوب نیست خیلی ناراحتم نمیدونم تقویتی زیاد دادم بهشون اینجور شدن 

زیاد براشون نباید تقویتی و اینا بریزی 

همه چی باید به اندازه باشه 

وگرنه میسوزن 

من بنجامینم داشت نابود میشد 

به سختی نجاتش دادم 

هنوزم کامل کامل خوب نشده بچم 

Instagram📷me_in_netherlands 

وای چ قشنگن 

ساکولنت هامو نتی خریدم قارچ دارن قارچ کش هم خریدم و دادم ب نظرت حالشون خوب میشه؟

چه گلایی داری عزیزم؟ هر روز آب دادن ب گل باعث میشه ریشه اش بپوسه

انواع واقسام گلاروتقریبادارم پس تن تن اب ندم نه؟مرسی ازجوابت❤

نظرم فقط واس استارتره پس دخالت بیجانکنیدمث نخودآش نباشین حوصله بحث ندارم 
2706