2737
2734
عنوان

بیاین عکس گل و گیاه بزاریم لذت ببریم

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 110 پست
زیاد براشون نباید تقویتی و اینا بریزی  همه چی باید به اندازه باشه  وگرنه میسوزن  م ...

منم بنجامین دارم خیلی ناز ادا داره زاموفیلیا خوبه یوکا شامادورا 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
با گلدون هر کدوم بیس ینی چل تومن

خوب خریدی 😊سبز بمونن برات

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2742
انواع واقسام گلاروتقریبادارم پس تن تن اب ندم نه؟مرسی ازجوابت❤

بهترین روش اب دهی اونه ک بزاری گیاه کامل خشک بشه بعد اب بدی کاکتوسو بنفشه و پدیلانتوس حتی باید چند روز خشکی بکشن وسط اب دادن ها 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
انواع واقسام گلاروتقریبادارم پس تن تن اب ندم نه؟مرسی ازجوابت❤

نه عزیزم گلایی مثل پتوس،دیفن،گندمی و اینا تقریبا هفته ای ۲بار

انواع کاکتوس و گلای مقاوم هم هفته ای یا ۱۰روز یکبار

خواهش میکنم⁦❣️⁩⁦❣️⁩

که عشـــق از پــیله هـای مرده هــم پروانــه میسـازد🤍✨🌿
2740
گلای من خیلب خوشگلن.چرانمیشه عکس بزارم.هرکارمیکنم نمیشه

بیشتر تلاش کن😂

وای چ قشنگن  ساکولنت هامو نتی خریدم قارچ دارن قارچ کش هم خریدم و دادم ب نظرت حالشون خوب میشه؟

منم اينترنتى سفارش دادم
اره بهشون برس درست ميشن
هر كدوم قارچ دارنو جدا بزار
روشون اب اسپرى نكن كه به جاهاي ديگشون سرايت نكنه

من کاکتوسم خراب کردم دیگ تا ته خط برو   ولی علاقه زیادیم دارم بهشون '😐

کاکتوس گیاه حساسیه ولی قلق داره قلقش اومد دستت دیگه تمامه 

چقد خوبه ک مهد گذاشتی منم دوس داشتم  ۳-۴سالگی بذارمش مهد  ولی با کرونا دیگه میترس ...

آره مخصوصا تك فرزندت براي بازي نياز دارند چون نصف روز انرژي بچه سه برابر انرژي كل روز مادراس.

اينجا هم خطر هست اما چون كشور كوچكتري هست هنوز در حد ايران نيست . اما پيروز ديدم بلوك روبرو ما آمبولانس با پوشش كرونا وارد اون بلوك شدند كه حتما ديدن بيمار ميرفتن. 

تموم نميشه هم ، به ما گفتن كم كم ١/٥ سال ديگه هست

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2706