2733
2739
عنوان

بیاین عکس گل و گیاه بزاریم لذت ببریم

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 110 پست
منم اينترنتى سفارش دادم اره بهشون برس درست ميشن هر كدوم قارچ دارنو جدا بزار روشون اب اسپرى نكن كه به ...

گلخونه گل قارچ کش رو تو خاکش بریز یکمم اسپری کن رو برگا و ساقه هایی ک قارچ دارن 

ب نطرت اسپری نکنم؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان، چنتا گل معرفی کن که نه زیاد نور بخوان نه آب.😉 با تشکر!🤪

قربونت برم چرا انقدر عداب میدی ب گلا اخه 😂😂

اب کم ساکولنتا و کاکتوس ها و پدیلانتوس میخواد ینی اب دیر ب دیر ولی هر وقت اب دادی پر کنی گلدونو ولی نور متوسط تا زیاد میخوان 

نور کم هم انواع سانسوریا قاشقی کولانکوءه پتوس بامبو 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2742
قربونت برم چرا انقدر عداب میدی ب گلا اخه 😂😂 اب کم ساکولنتا و کاکتوس ها و پدیلانتوس میخواد ینی اب ...

آخه هر چند وقت یکبار مجبوریم شهرستان این بدبختا بی آب مییمونن!😂

نور کم یعنی در چه حد؟ 

نامه ای کوتاه به زندگی: "خاک تو سرت" 🥴😆
2740
ممنون گلم. مثلا چند روز یکبار آب میخوان؟

تقریبا هفته ای یکبار یا ۱۰روز یکبار

باید خاکشو‌چک کنی ک خشک شده باشه

کم کم دستت میاد💚

که عشـــق از پــیله هـای مرده هــم پروانــه میسـازد🤍✨🌿
آخه هر چند وقت یکبار مجبوریم شهرستان این بدبختا بی آب مییمونن!😂 نور کم یعنی در چه حد؟ 

ینی در حد نور صب ی ساعت اینا

اين ديشن گاردن رو هم خودم درست كردم

خیلی قشنگه

سبزه ی نارنجم خودم درست کرده بودم 😍 ولی بعدش خراب شد نموند😃

خیلی خیلی خوشگل بود حیف شده مامان من پرتقال کاشته از پارسال مونده 

گل و گلدونات خیلی قشنگن

2706