2737
2734
عنوان

میخوام دعوتتون کنم🙈

144 بازدید | 6 پست

میخوام دعوتتون کنم ب یه کارگاه اموزشی ک ب صورت انلاین در یک گروه واتساپی برگزار میشه

کارگاره طب سنتیه و فقط ۲ ساعت طول میکشه

بعد از اون ب صورت رایگان مزاج شناسی و مشاوره میشید

فرصتو از دست ندید و شرکت کنید😊

خدا هست🙂

عالیه 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخوای شرکت کنی؟؟

دوست دارم اما انگارشماره موبایل میخواد

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔