2733
2739
عنوان

سلام بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 65 پست
خب جای دیگه اجاره کنید به خدا تو یه خونه سخته

اره لعنتی چون من هیچ وقت مثل ی خانوم نبودم واقعا همیشه ۹۰درصد مواقع خونم کثیف و غذا حاضر نبود واصلاتا۴صبح دعواداشتیم واینکه آسایش نداشتیم ولی مطمئنامادرش گفته بیاین اونجا چون خیلی تسلط داره روشوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ینی هیچکس روانداز ه خواهر اش ومادرش قبول نداره 

تواگ بااونا مقابله کنی باختی باید با زرنگی و باهوشی یکاری کنی ک شوهرت سمتت بیاد 

و مدافع توبشه یعنی درحضور شوهرت ازشون تعریف کن بهشون زندگ بزن گوشیو بده شوهرت بگو میدونم دلت برای مادرت تنگ شده بیا باهاش صحبت کن یا بشوهرت بگو برو بهشون سربزن 

یا غذا آشی چیزی درست کن بگو ببر برای مادرت از طرف خودت 

اینکارارو کنی شوهرت فک میکنه دوسش داری وقتی تووانمود کنی مادرشو خانوادشو دوسداری شوهرت بهت علاقمند میشه پیش شوهرت اصلا بدیشونو نگو 

اینجوری وقتی اونا ازتوبد بگن شوهرت دفاع میکنه ازت و میگه باخودش پیش من من باچشمام دیدم زنم چقد خوبه پس این خانوادم بدن

اما اگ توبدیشونو بگی و باهاشون بدبشی شوهرت ارتوبدش میاد فک میکنه تو دشمن خانوادشی و میخوای ازشون دورش کنی 

وقتی شوهرت نیس هررفتاری میتونی انجام بدی اما پیش شوهرت خیلی ازشون خوب بگو 

اینجوری بمرور زمان شوهرتو شیفته خودت میکنی و خانوادش اگ بدم بگن ازت طرف تورو میگیره

مردای خانواده دوست رو باید اینجوری آدم کنی 

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...
چی بگم موندم میگه یا طلا یاحونه مادرم

ببین عریزم من دوماه پیش طلاهامو واسه خونه فروختم ولی من شرایطم فرق میکنه

شما گه اینهمه مشکل داری و قراره برید اونجا احتمال داره مشکلاتتون بیشتر هم بشه اصلا صلاح نیست طلا بفروشی

نمیخوامتو دلتو خالی کنم ولی امکان داره کارت به جدایی بکشه مرداهم زرنگ شدن بالاخره یه جوری از زیر بار مهریه در میرن لااقل بذار یکم طلا داشته باشی

تو تاپیکای لاغری تگم کنید شاید تونستم دوستانمو کمک کنم
2731
ماباعشق ازدواج کردیم ولی خیلی تو زندگی گیر دادم بهش کم کم ازچشمش افتادم از شب اول عروسیمون تا الان ی ...

برای درست شدن هیچوقت دیرنیس امیدتو ازدست نده

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...
اون قبل ازدواج باتو بامادرش ازدواج کرده خب طبیعیه ک زن اولش مادرش باشه

😑😑😑

اون فقط مادرشه وقتی ازدواج میکنه یعنی مستقل شدع و خودش و زنش باید تصمیم بگیرن.. وقتی حرف مادرشو ب کرسی میشونه یعنی یا خیلی بچه ننس یا هم مادرش بدجنسه یا فک میکنه داره خوبی میکنه ک برعکسه .

خواستنش تمنای هر رگ❤
2738
اخه این خیلی دوسشون داره بعیدمیدونم موفق بشم 

تو کاری ک میگمو بکن بذا شوهرت ب این باور برسه ک تو آدم خوبی اگ هم بدتو گفتن نتونه اونارو باور کنه 

عین ی روباه باش خوب باش باپنبه سرشونو ببر

السای عزیز تمام راهی که تو داری میری رو من ۲۰ سال پیش رفتم کتک خوردم دعوا کردم از تسلط مادرشوهر که دیگه نگم بهت ؛ یعنی امر میکرد شوهرم سرم منم میبرید ولی فقط صبوری و گدشت کردم و اینکه بچه داشتم ازش منم سن پایین شوهر کردم الان شوهرم تو مشتمه تقاص تموم اون کارای مادرشوهر م الان پس گرفته شده و شوهرم بش توهین میکنه و حتی روش دست بلند میکنه چون فهمیده اون چه کرده با ما؛ فقط با محبت بیشتر با همسرت و اینکه گذر زمان دست اونا هم رو میشه؛ شوهر من الان تازه فهمیده ؛ به سحر و جادو هم رو نیار که دودمانت رو به باد میده 

تو کاری ک میگمو بکن بذا شوهرت ب این باور برسه ک تو آدم خوبی اگ هم بدتو گفتن نتونه اونارو باور کنه&nb ...

خب من خیلی آدم ساده ایم میخوام زندگی عالی بشه توروخدادیگه چکارکنم کمی دقیق تروواضحتربگین

السای عزیز تمام راهی که تو داری میری رو من ۲۰ سال پیش رفتم کتک خوردم دعوا کردم از تسلط مادرشوهر که د ...

واقعا الان چجوری شوهرتان تومشتت شماست میشه درخواستموقبول کنیدبخدا شوهرم روانقدرگول زدن فکرمیکنه اونامعصومن منم شمر همه میدونن این اقابامادرش و یکی دوتاازخواهراش هم گر وهن خاک توسرشوهراحمقم

😑😑😑 اون فقط مادرشه وقتی ازدواج میکنه یعنی مستقل شدع و خودش و زنش باید تصمیم بگیرن.. وقتی حرف ماد ...

ببین عزیزم مگه ما زنا مادرامونو ول میکنیم معلومه ک ن 

چرا چون یعمر بااونا زندگی کردیم و میدونیم خانوادمون خوبن 

۲۵ یا ۳۰ یا هرچند سال مجردی باخانواده زندگی کردیم 

مرداهم همبنطور 

چندین سال عمرشونو بامادرشون زندگی کردن و میشناسن و باور دارن و شناخت دارن ب اخلاق و نیتشون و نمیتونن بگن بده حتی اگ بدباشه دوسشون دارن

ما یدفه ای وارد زندگیشون شدیم شناختی نداریم ازشون یدفه ای میخوایم بدشون کنیم جداشون کنیم شوهره اینجوری مارو میبینه تصورش اینه 

مادرش اگ داره گند میزنه بزندگیشون چون میترسه پسرشونوازش بگیره و وابستگی داره و مریضه مادرش 

متوجه نیس داره زندگی بچشو خراب میکنه خودخواهی بعضی مادرا زندگی بچشونو خراب میکنه

ما خانوما با مقابله کردن بااونا ففط کارو خراب میکنیم و آدم بده مامیشیم حتی اگ حق باما باشه 

هرچیزی راهی داره 

یعده آدم اصلا متوجه نیستن یا نمیخوان قبول کنن ک کارشون اشتباهه اینا همش مریضیه

2706