2410
2553
عنوان

سلام بیاین ی لحظه

325 بازدید | 65 پست

سلام مدتیه شوهرم خیلی بامن بدشده البته همش ازاول زندگیمون باهم ناسازگاری داشتیم اماالان خیلی شوهرم سرد .بداخلاق.بد.اصلا ازمن متنفرشده.وطرف مامانشه ویکی دوتاازخواهراش خستم ی خواب دیدم ک تعبیرش ب جادو و دعا و...ختم میشد و اختلاف ایجادکردن خانواده شوهرم از همون اول رومن تسلط داشتن وزندگیم من سنم کمه اما شوهرم منو بزورمیخواد ببره تو ی اتاقی مادر شوهرم ک تو یکی ازاتاقاشون زندگی کنم درغیراینصورت بایدطلاهاموبفروشم ولی دیشب دعوامون شدودستش رومن بلند شد و گفت اگه نبردمت اگه درستت نکردم اگه راهکاری برای ازبین بردن سحریاجادودارین بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام عزیزم امیدارم حالت خوب باشه و بهترو بهتربشی و ارامش آسمون زندگیت باشه 

حرفات واقعا ناراحت کننده اس امیدوارم ک همه مشکلاتت بپایان برسن و خوشبخت بشی 

باحرفایی ک میزنی شوهرت دوست نداره اگر بچه ای میون نیست جداشو 

وگرنه این زندگی تورو شدیدا ازپا در میاره 

دلیلت برای موندن تواون خرابشده چیه

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...

چهار گوشه قران رو بزن تو آب ، آیه الکرسی و چهار قل و حمد و سوره مزمل رو هم بخونه فوت کن تو آب . آب رو یکم بریز تو چهار گوشه ی خونت. انرژی مثبت خونتم بالا میره. به ارامش میرسین انشالله عزیزم

2714
اونم چ کتکی خوردم پوست کلفت شدم ب حق امام حسین خداحقموازخانوادش میگیره

نه ببین با نفرین و امام حسین و ایشالله ماشالله کار درست نمیشه باید یکم بیشتر بیندیشی بهش 

ربطی به سحر و جادو نداذه باید سیاست داشته باشی و با محبت و احترتم با شوهرت حرف بزنی

بعضی مردا صدم بهشون محبت کنی دستتو باتبر میزنن بهمین راحتی چون عشق و دوسداشتن تواون زندگی نیست اگر عشق باشه هرگز اینکارو نمیکنن 

بمحبت نیست ب میزان دوسداشتن زنشونه 

یارو هست زنش یزیده اما مردش براش جونشو میده چرا چون بینشون دوسداشتن هست مرد باید زنشو بخواد تابراش کاری کنه

خودتونو فریب ندین

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...
ای بابا مادرش ازراه بدرش کرده بخدا 

اون قبل ازدواج باتو بامادرش ازدواج کرده خب طبیعیه ک زن اولش مادرش باشه

چهار گوشه قران رو بزن تو آب ، آیه الکرسی و چهار قل و حمد و سوره مزمل رو هم بخونه فوت کن تو آب . آب ر ...

بعداینکار برای چی خوبه.برای ازبین رفتن سحروجادو.بعدببینیدازسمت راست بالاوپایینش و چپ هم همینطور برگ هاروبذارم یا قرآن زوار وسط باز کنم و ب همین منوال قبلی

اونم چ کتکی خوردم پوست کلفت شدم ب حق امام حسین خداحقموازخانوادش میگیره

تقصیراز خودته بااینکه کتک خوردی میمونی تواون زندگی 

اینجوری شوهرت ب این نتیجه میرسه هربلاییم سراین زن بیارم اون بپام میمونه و هربلایی سرت میاره 

توخودت بخودت ارزش نمیدی توقع نداشته باش شوهرت برات ارزش قاعلشه جلوی کاراشتباهش محکم وایسا و برخورد کاملا جدی کن 

2706