2737
2739
عنوان

سلام بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 65 پست
تقصیراز خودته بااینکه کتک خوردی میمونی تواون زندگی  اینجوری شوهرت ب این نتیجه میرسه هربلاییم س ...

خییییییییللللللیییییی لجبازه دوست ندارم زندگیم خراب شه ولی دوست دارم برا خودم ارزش قائل شم ولی نمیدونم چجورشمابگین

اصلا قبول نکن بری خونشونا  اونایی که تو یه ساختمونن نمیسازن باهم چه برسه تو یه خونه  شوه ...

دقیقا آفرین هرچی ازخانوادش دورتر باشی توارامشی 

خواهرای من همه تجربات وحشتناکی داشتن ازتوخونه پدرشوهر زندگی کردن 

وقتی ازاونا جداشدن بخدای بالاسر زندگیشون خیلی بهتر شد 

حتی شوهرش بمروز فهمید ک خانوادش چ یزیدایی بودن ک بخاطر خانوادش چقد با زنش بدرفتاری کرد چقد زندگیش ب تلخی رف فهمید ولی دیر فهمید 

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعداینکار برای چی خوبه.برای ازبین رفتن سحروجادو.بعدببینیدازسمت راست بالاوپایینش و چپ هم همینطور برگ ...

اره به از بین بردنش هم کمک میکنه. قران رو باز کن ،چهار طرفش رو بزن تو آب ، چیزایی که گفتمو بخون فوت کن بهش، با سرنگی چیزی بریز چهار گوشه خونت

2731
سلام عزیزم امیدارم حالت خوب باشه و بهترو بهتربشی و ارامش آسمون زندگیت باشه  حرفات واقعا ناراحت ...

ماباعشق ازدواج کردیم ولی خیلی تو زندگی گیر دادم بهش کم کم ازچشمش افتادم از شب اول عروسیمون تا الان یازده ماهه گیرهرشب دعوا خرج بکن هم نیست دوسش دارم هنوز

میگه ندارم درصورتیکه داره میگه بروشکایت کن کاریم ندارن میگم نداشتم نگرفتم

نرو شکایت نکن اما بگو ماباهم نمیتونیم زندگی کنیم تااینجا باهم زندگی کردیم ازاینجا ببعد شرمندت من و توبدرد هم نمیخوریم برو باهمون خانوادت زندگی کن 

بترسونش کاملا جدی باش اگ دیدی براش اهنیت نداره ک برو جدا شو دوست نداره و هیچوقتم برات ارزشی قاعل نمیشه اگ هم مانعت شد بمون باهاش ولی جدی باش مردی ک دوست نداشته باشه بره جهنم

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...
2740
ببخشید سوال میپرسم ب شوهرم فوت کنم اونوقت چقدربعدتاثیرمیکنه چقدرتاثیرداره

برای کاری که گفتم به همون آب فوت کنی کافیه عزیزم. 

ولیچهار قل هم مرتب بخونی به شوهرت فوت کنی عالیه ، برای از بین بردن سحر و دعا و اینا ، عالیه. زود نتیجه میگیری از جفتش

خییییییییللللللیییییی لجبازه دوست ندارم زندگیم خراب شه ولی دوست دارم برا خودم ارزش قائل شم ولی نمیدو ...

اون زندگی چی داره ک دوس داری نگهش داری؟

مردی ک دوست نداره رو میخوای نگه داری یا دوسداری خودتوتوآتیش قورمه کنی 

توخودتو دوسنداری اگ خودتو دوسداشتی بهش اجازه چنین رفتارایی باتو بهش نمیدادی تواگ خودتو دوسداشتی برای آرامشت هرکاری میکردی 

میخوای ارزش قاعلشی و اون ارزش قاعلشه خودتو دوسداشته باش یعنی وقتی یکیو دوسداری براش هرکاری میکنی حتی ارامش براش ایجاد میکنی اینکارو باخودت کن برای آرامش خودت هرکاری کن حتی شده جداشو 

اگ جلوی رفتار اشتباهش وانیسی و اعتراض نکنی و برخورد نکنی هرگز این توقع رونداشته باش ک بهت ارزش بده 

بهش اجازه نده باهات بدرفتاری کنه 

هنوز پای بچه وسط نیومده خودتو نجات بده ی بچه رو هم قربانی نکن خودتم اسیرنکن 

2706