2737
2734
چی پلو درست کنم خوبه؟

هرچی پلو اما میگم که سردی برنجو بگیرید .من همسر کروناگرفتن من پرستاری کردم ازشون حالا یامنم گرفتم متوحه نشدم یاواقعا نگرفتم ایشون بویایی و...تعطیل با سرفه وسردردو...داشتن .

من صبحونه ها بهشون حلیم میدادم با ی لیوان اب میوه طبیعی نیم ساهت قبل نهارشون سوپ .نهار برنج با نرغ یاگوشت ابپز .دکترگفته بودن که حجم غذاها کم امادفعات زیاد که معده سنگینی نکنه نفس تنگیشون بدترمیشه وکنار همه غذاهاشون گوجه کبابی میدادم

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واما اب لیمو عسل وجوسونده و....که دیگه خیلییییی بعاز ظهرا موز با ی لیوان اب میوه طبیعی 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
هرچی پلو اما میگم که سردی برنجو بگیرید .من همسر کروناگرفتن من پرستاری کردم ازشون حالا یامنم گرفتم مت ...

اخه من زنداداشم گرفته.به دفعات نمیتونم درست کنم😢مجبورم ناهارو شام بدم صبحانه هم کسی نیست براش ببره

ببخش تا آرامش داشته باشی😌🤗
2738
شوهرتون الانه که بگه خدایا دوباره کرونا بگیرم 😂😂🤣

😅😅دورازجونش .اما همه میگفتن دروغ میگه کروناداره پس چرا لاغرنشده .اماخدایی خیلییییی بهش رسیدم بااینکه ایشون ریه های حساسی داشتن خدابهمون رحم کرد.واماااامن به معنای واقعی کلمه خسته شدم همش سرپابودم هررروز صبح سوپ بزار غذاهای مونده دلم نمیومد بهشون بدمدمیگفتم مریضه کناه داره 

ففط خداکنه مرد جماعت قدربدونن😒😏 

😅😅دورازجونش .اما همه میگفتن دروغ میگه کروناداره پس چرا لاغرنشده .اماخدایی خیلییییی بهش رسیدم بااین ...

واقعا بعضی مردا از زن شانس آوردن.😝

ببخش تا آرامش داشته باشی😌🤗
اخه من زنداداشم گرفته.به دفعات نمیتونم درست کنم😢مجبورم ناهارو شام بدم صبحانه هم کسی نیست براش ببره

چ سخت درک میکنم واقعا خسته کننده ست .خداخیرتون بده که انقدر خوبید 

2706