2737
2734
عنوان

تا چندماهگی ب بچه هاتون شیرمیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 47 پست
پسر من شیرپاستوریزه نمیخوره اصلا. چیکار کنم مشتاق بشه؟ تو شیشه ش فقططط شیرخشک. شیرگاو فقط تو شیرم ...

باید خیییلی تلاش کنی من دوتاپسرم لب نمیزدن مارکهای مختلف امتحان کردم وباشیرین کننده های متفاوت اونقدر امتحان کردم تابالاخره خوردن،از روزی ته استکان شروع شد الان هردو ماشاالله روزی دولیوان میخورن

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
دوقلوهای من هجده ماهه هستن پریروز برده بودم واس چکاپ گفت اگه خواستی میتونی شیرسونو قطع کنی ولی من با ...

تاکی میخوای بدی؟

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شیربادوم روزی چقدر مجازه؟ سنگین نیست؟

عزیزم اندازشو نمیدونم بستگی به ظرفیت و اشتها بچه یچیز نرمال و تعادل اما خاهرم فرنی و.... با همین شیر درست می‌کرد بچه هم می‌خورد مشکلی نداشت. 

کم کم شیر پاستوریزه بده تا عادت کنن،باعسل یا شیره انگور شیرین کن

پاستوریزه ها خیلی بیمزه شدن

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
واقعا؟؟؟؟ بمیرم برا بچم که به پروتیین گاوی آلرژی داره

اره پسرمن چون شیرمادر نخورد شیرخشکم اصلا از اول لب نزد حالا تا کلاس اول بره تصمیم دارم شیر بخوره بدغذام هس ولی شیرو دوس داره .خب شما نمیتونی شیرخشک مخصوص بدی؟

2738
تو مدفوعش خون دیدیم ک خب خاهرم کلا لبنیات و قطع کرد خوب شد تا 2سالگی شکر خدا 

آها خداروشکر،متاسفانه دکتر بمن گفت شیرتو کلا قطع کن و شیرخشک مخصوص داده 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
۰پسر منم عسل بریزم دوست داره. ولی خالی نمیخوره. چطوری عادتش بدم خالی بخوره

منم حتما شیرین میکنم،باعسل یاشیره انگور البته یه قاشق مرباخوری،عصرونه با بیسکوییت بدون شیرینی میخورن

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
 اره پسرمن چون شیرمادر نخورد شیرخشکم اصلا از اول لب نزد حالا تا کلاس اول بره تصمیم دارم شیر بخو ...

آره شیرخشک مخصوص میدم عزیزم

پس چی میدادین به پسرتون؟ بچم تو ۷ ماهه آخه میترسم غذا اینا هم بدم فعلا فقط فرنی و لعاب دادم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
پاستوریزه ها خیلی بیمزه شدن

مزه دار کن با عسل 

خرما.... کم کم بزرگ شدن بهشون ارده و شیر خرما یا انگور بده خیلی مفیده 

الان کوچیک هستن به مزاجشون خوش نمیاد و سنجد و با دانه اش اسیباب کن کاملا پودر شه با شیر و عسل بده بخورن برا استخون شون خیلی خوبه 

پسر منم همینه ولی از اول شیرخشک نخورد تازگیام گرفتم لب نمیزنه 😢 نفخ کردنش بهتر از شیرنخوردنشو ...

منظورت شیرخشکه میگی قطع نکن

2706