2733
2739
عنوان

تا چندماهگی ب بچه هاتون شیرمیدین؟

365 بازدید | 47 پست

دوقلوهام 21ماهشونه میخوام ازشیرجداشون کنم،،هردو شیرخشک میخورن .

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

الان من کلا شیرخشک ندم یا کم کم جداشون کنم

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسرمن 4سالشه از6ماهگی تا ب امروز داره شیرگاو میخوره

اینا شیر گاو میخورن نفخ میکنن

2738
کم کم جدا کن

خوابیدنی باشیرمیخوابن. فکر کنم خیلی سخت باشه

خواهرزاده منم تا 2سالگی آلرژی داشت بعدش خوب شد اونموقع هم بهش شیر بادوم درختی میدادیم 

عزیزم الرژیش چجور بود ؟ پسر من اگزما زده بدنش

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خوابیدنی باشیرمیخوابن. فکر کنم خیلی سخت باشه

سخت که هست اما شدنیه سعی کن جایگزین پیدا کنی مثلا شیر و براشون بریز تو شیشه بخورن تا بخابن بزرگتر شدن تو لیوان های عروسکی خوشگل ووو عادت میکنن 

اینا شیر گاو میخورن نفخ میکنن

پسر منم همینه ولی از اول شیرخشک نخورد تازگیام گرفتم لب نمیزنه 😢 نفخ کردنش بهتر از شیرنخوردنشونه .ولی بنظرم شیرشونو قط نکن چون دیگه بعدا نمیخورن شده روزی یکبار بده

2706