2737
2734
عنوان

دیگه ازکل زندگیم خستم فکرمیکردم شوهرم خیلی ادم خوب وزحمت کشیه

| مشاهده متن کامل بحث + 5462 بازدید | 146 پست
خدا ازشون نگذره الهی به خاک سیاه بشینن دارم ازدردوغصه دق میکنم فقط خدا صبربده بهم فقط

غصه نخور بچه بهونس😔ایشالا هرچی صلاحته خداجلوی پات بذاره..ببین باکی درارتباطه شمارشو پیداکن بگو پاتو اززندگی من بکش بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدانمیبخشمش ازساعت دوازده شب نفرینش میکنم اخه نمیدونی چیاکشیدم توی این زندگی هرچی گفت گفتم چشم هفت ...

خاک تو سرشون.مردایی ک کو..شون گ..هیه فک میکنن همه مردا مثل خودشونن ولسا همین میترسن زنشونو تنها بفرستن جایی.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
اخه نمیشه چون هفته ای یه بار یادوهفته یه بار خونست چجوری باخودم باشه

گفتی کارش چیه 

بهش بگو کارتو عوض میکنی شرط بزار بگو اک دردتم بچس ک من مشکلی ندارم میتونیم اقدام کنیم

ک البته بچه نیار با این شوهر گندت

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
2728
خاک تو سرشون.مردایی ک کو..شون گ..هیه فک میکنن همه مردا مثل خودشونن ولسا همین میترسن زنشونو تنها بفرس ...

اره بقران حتی درحیاطونمیتونم بازکنم اشغالاروبزارم دم در اجازه اینم ندارم

گفتی کارش چیه  بهش بگو کارتو عوض میکنی شرط بزار بگو اک دردتم بچس ک من مشکلی ندارم میتونیم ا ...

راننده ماشین سنگین دیگه امروزگفت نمیخامت خیلی عذابم میدی فضولی میگنی توکارم یجوری حرف میزنه انگارمن مقصرم اصلا پشیمون نیست

راننده ماشین سنگین دیگه امروزگفت نمیخامت خیلی عذابم میدی فضولی میگنی توکارم یجوری حرف میزنه انگارمن ...

کارشو عوض کنه ۲ اینکه تو ازش عاتو داری ابروشو ببر دهنش بسته میشه جلوی خانوهدش بگو اگ میخوایین ب هیشکی نگم پسرتون ایاشه باید کارشو عوض کنه

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
2738
ازهیشکی حرف شنوی ندارع

😐من دیگ ب جایی قد نمیدن 

نمیدونم ببخش سرتودرداوردم باچشم بااز ازدواج کن فقط همینومیتونم بگم

😐ازدواج کردم بچه ام دارم 

ن بابا توام خواهر من فقط ب مدر مادرش بگو