2737
2739
عنوان

دیگه ازکل زندگیم خستم فکرمیکردم شوهرم خیلی ادم خوب وزحمت کشیه

| مشاهده متن کامل بحث + 5462 بازدید | 146 پست
میدونم تواین چن سالم خدابراهمین بچه نمیدادبهم هی به زورازش بچه میخواستم بایدبرم شکایت کنم؟؟

عزیزم باور کن خیلی مطمئن نیستم 

ولی اول صبحی برو دادگاه با مشاوره های

اونجا یک مشورت کن دقیق بهت میگن

چی کار کنی عزیزجان

احتمالا بعدش اداره ثبت اسناد و املاک هم

باید بری و از اونجا توقیف بگیری

ببین اینا هیچ کدوم به معنی طلاق نیست

این مرد باید بفهمه که نمیتونه هم خیانت

کنه هم حق و حقوق تو رو از بین ببره

به نظر من حتما امروز بی سر و صدا برو

شاید فردا دیر بشه

کارشو عوض کنه ۲ اینکه تو ازش عاتو داری ابروشو ببر دهنش بسته میشه جلوی خانوهدش بگو اگ میخوایین ب هیشک ...

عزیزم داره میگه طرف گفته نمیخوادش برو بعد اسی شرط بذاره،، بعدم فکر کردی این عوضیا ابرو سرشون‌ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رفتم دکترسالمم شوهرم نمیره ازمایش بده دیگه بچه نمیخام هیچی نمیخام هیچی

اسی خدا خیلی دوست داره که با وجود این بشر باردار نشدی

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2728

دختر ۱۶ ساله میترسه شوهر گیرش نیاد ک اومده نشسته رو زندگی یکی دیگ؟تا وقتی ما زنا ب خودمون رحم نمیکنیم مردا هم بهمون رحم نمیکنن ....بخدا اعصابم خراب شد...ینی چی واقعا؟اون شوهرتوبده دست من ...ینی دماری از روزگارش در بیارم ک اون سرش نا پیدا 

سلام ببینید به نظرم خب یه بار برید خونه پدرش به مادر شوهرتون بگید البته اگر با ایشون دوست هستید همیشه بدونید برای نصیحت یک مرد باید با کسی حرف بزنید و کار رو بهش بسپارید که اون فرد رو قبول داشته باشه یا ازش حرف شنوی داشته باشه

2738
ای بابا چه بد شانسی ای خب قطعا باید یکی باشه مثل مادرش یا پدرش یا عموی بزرگتر حتی

عمونداره پدربزرگ داشت خیلی ادم خوبی بود متاسفانه فوت شدن عید نمیخام ابروشوتوخانواده اش ببرم

عمونداره پدربزرگ داشت خیلی ادم خوبی بود متاسفانه فوت شدن عید نمیخام ابروشوتوخانواده اش ببرم

خب ابرو نه کمی فقط از اختلافات بگو نه که بگی خلاصه .... یکمی بگو اختلاف حرف هارو و.. همیشه صبر نیست که گای باید به فکر چاره هم بود