2737
2734

من و شوهرم خیلی رابطمون خوبه و خیلی همدیگه رو دوست داریم.اینم بگم که تازه بهم نرسیدیم.بیشتراز ۱۶ هفده ساله ازدواج کردیم.اما مادرشوهرم با رابطمون مشکل داره.حتی خواهرشوهرم رفته به دخترخاله شوهرم که همسر قبلیش هست پیغام داده که داداشم با زن داداشم به مشکل خورده.خودتو بهش نزدیک کن.تا جداشون کنی.میگم خانواده شوهر شما هم اینجوری ان؟😂😂😂😂

اره مال من ک اینطورین شدید

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

من زیاد رفت امد نمیکنم واسه همین خاله زنک بازی نداریم البته همسرم مرتب سر میزنه به مادرش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا همشون عین همن

من دیروز دوتا فرش خیس کردم

شوهرم بعدازظهربیاد بشوره خواهرش تل

فهمید میخواست من وبا چشماش بخوره

داشت میترکید

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731

وا مگ میشه من زنداداشمو میبینم با داداشم خوشه

قند تو دلم آب میشه

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
واقعا چرا من عروس خالمم انگار عروس دشمن خونیمم

حسادت میکنن مخصوصا اگه دخترای خودشون با شوهراشون مشکل داشته باشن، زورشون میاد دختر خواهرشون زندگیش خوب باشه، منم همین مشکلو دارم

2738
از اول ازدواجم تا حالا شاید دو بار مادرشوهرم رو از دور دیدم.اصلا سلامش هم نکردم خونه اش هم پامو نمیز ...

ای بابا اینادیگه چقدربیکارن.دایورت کن ولشون کن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
خواهر شوهرا که عجییییب دو رو و بدجنسن.خدا بهت صبر بده که باهاشون رابطه داری.من ندارم باز بدجنسی هاشو ...

نه بابا از ترس شوهرم نمیتونن بگن

بالای چشت ابروعه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خدا رو شکر بازم.بعضی شوهرا زود پر میشن

نه شوهره من دوبارهم مادرش وزده بود به 

خاطر من بگما من نگفتم پیرزن وبزنه ولی

مادرشوهرم یه چیزی گفت به من منم نشستم گریه

کردم شوهرم ازبیرون اومد دید رفت سراغ مادرش

الان فوت شده مادرشوهرم

وقتی جنازش ودیدم تموم بدیایی که کرده بود

از یادم رفت