2737
2739
عنوان

فقط متاهل ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 72 پست
دیگه خدایی اگه روت میشه اینو بگی که برو بگو🙄

نه ولی همیشه میگم من شانس نداشتم مادرش میگه چرا اینو‌میگی همه میگن من خوشبخت فامیلم همین بیشتر زجرم میده بعد خانما تو مهمونی از رابطشون میگن اینم اذیتم میکنه خب .

چند وقت پیش به شوهرم گفتم من اهل نماز بودم سرم بالا نمی آوردم به نامحرم نگاه کنم خداییش این حقم نبود 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی سخته منم خیلی هاتم همسرم بدتر از من الان چند ماهه کم میاد سمتم هی به کنایه بهش میگم ولی فردا م ...

برا اولین بار به دوستم گفتم آخه اونم انگار تو دلش به من بیچاره حسادت میکرد گفتم که این مشکل دارم گفت وای چه جور تحمل کردی من یه ماه رابطه نداشتم زجر کشیدم 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
2728
نه ولی همیشه میگم من شانس نداشتم مادرش میگه چرا اینو‌میگی همه میگن من خوشبخت فامیلم همین بیشتر زجرم ...

خب الان شوهرت هیچ تغییری نکرده؟ یعنی براش مهم نیست شما ارضا بشی؟ اخه سک س تراپی خیلی راه حل داره تو این زمینه. چیز لاعلاجی نیست که. فکر میکنم شوهرت داره بیخیالی طی میکنه

خب الان شوهرت هیچ تغییری نکرده؟ یعنی براش مهم نیست شما ارضا بشی؟ اخه سک س تراپی خیلی راه حل داره تو ...

این ماه باهاش بحث کردم خیلی گریه کردم همه گفتن مشکلات چیه خرجی نمیده منم هی گریه کردم هیچی نگفتم به خدا الان دارم گریه میکنم ولی اون خابه در ظاهر که دوستم داره خدا از باطنش خبر داره ازاول اینجور بود من بش میگفتم بیا سمتم میگف برو به بچه برس خجالت بکش .مردم تا بش ثابت کنم مشکل داره زیر بار نمیرف

2738
میدونید من شوهرم خیلی مهربون  تو کار خونه کمکم میکنه همه جا میزاره برم واسم همه کار میکنه اما ز ...

اینو که اصلاااااا به خانواده ش نگو

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
اینو که اصلاااااا به خانواده ش نگو

نه نمیگم گفتم باخانما مشورت کنم 

این ماه باهاش بحث کردم خیلی گریه کردم همه گفتن مشکلات چیه خرجی نمیده منم هی گریه کردم هیچی نگفتم به ...

دوست عزیزم همه کامنتاتو خوندم 

واقعا شرایطت سخته و کمک نیاز داری 

دکتر مراجعه کردید آزمایشی ....تجویزی نداشت

Everything started from a dream❣️
2706