2737
2734
عنوان

فقط متاهل ها بیان

1125 بازدید | 72 پست

شما اگر عیب یا مشکل در شوهرتون ببینید به خانوادش میگید یا نه ؟؟؟ 

خیلی برام مهمه آخه من خانمای دوروبرم رو که میبینم کوچکترین چیزها رو میرن به مادر شوهر یا پدرشوهرشون میگن وگلایه میکنن ولی من الان ده ساله بهشون چیزی درباره شوهرم نگفتم 

تورو خدا مسخرم نکنید همین الان دستام میلرزه واقعا میخام بدونم اگه مجبور نبودم تاپیک نمیزدم

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بستگی داره اون عیب چی باشه. یه وقت میبینی اخلاق گند هست آره میگم که پسرشون اخلاقش افتضاح... یه وقت میبینی مشکل جسمیه نه اصلا غرورش خورد نمیکنم‌.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738

اگه واقعا اذیت میشی میدونی اونا کمکت میکنه یا باراهنمایشون یا صحبت کردن با همسر درست میشه بگو وگرنه چیز بین زن شوهرش حریم خصوصی با همسرت درمیان بزار اگه موافق بود بگو

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             

من نمی گفتم الان ۱۲ ساله. ولی از وقتی جاریم اومده فهمیدم اشتباه میکردم. اون خودش بدترین کارها را میکنه ولی کافیه شوهرش یه کار کوچیک بکنه اینقدر ناله و شکوه میکنه واسه خانواده شوهرم. همین جور خودشو لوس میکنه. اونا هم دوستش دارن. ولی من اصلا دوست نداشتم عیبای همسرم و بگم واسه همین اونا فکر میکنم من ناقلا و تودار و زیرابکارم😕

وقتی بگی از سگ پشیمونتر میشی به خودت فحش میدی باور نداری امتحان کن 

آره ازهمون میترسم چون خواهر شوهرم خوشحال میشه نمیگم ولی خب ...

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

[QUOTE=156232338]اگه واقعا اذیت میشی میدونی اونا کمکت میکنه یا باراهنمایشون یا صحبت کردن با همسر درست میشه بگو وگرنه ...[/QUOTEنه کاری ازدست کسی ساخته نیس

2706