2733
2734
عنوان

دیگه روم نمیشه بگم داستان امروزو

| مشاهده متن کامل بحث + 4088 بازدید | 204 پست
سپیده من از اول ماجرات بودم تو بدترین دورانت که اصلا نمیدیدیش واقعا ناراحت بودم برات ولی الان میام پ ...

منم سعی میکنم ناشکری نکنم، ولی نمیتونم خودمو هیچ جوره قانع کنم، انقدر آشوبم

منم سعی میکنم ناشکری نکنم، ولی نمیتونم خودمو هیچ جوره قانع کنم، انقدر آشوبم

عزیزم خدا رو شکر کن از اینهمه پیشرفت تو ارتباطتتون خیلیها جای تو هستن دریغ از یه کورسوی امید ، اینهمه نشونه .... ناامید نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا رو شکر کن از اینهمه پیشرفت تو ارتباطتتون خیلیها جای تو هستن دریغ از یه کورسوی امید ، اینهم ...

خداروشکر بابت این روزها و بابت داشتن دوستان با معرفتم تو این سایت

حب اره واقعا هنوز زوده... ولی تعارف رسوندن نزد میتونست بگه ۱۱ و خورده ای شب چطوری میری 😒 همون دیش ...

آب آوردن خیلی بامزه بود واقعا کلی با خودش فکر کرده چکار کنه که یه محبتی بکنه ولی جلف و سبک هم نباشه خوشم میاد بیخودی مغرور نیست

2728

سلام سپیده جون خوبی تایپیکتو ک خوندم خیلی مشتاق شدم ب همین دلیل عضو نی نی سایت شدم امیدوارم ب همین زودی خبرای خوشحال کننده برامون داشته باشی

بنظر من ی چندروز اصلا جلوش آفتابی نشو بعد چندروز ببین عکس العملش چجوریه وقتی میبینت

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
سلام سپیده جون خوبی تایپیکتو ک خوندم خیلی مشتاق شدم ب همین دلیل عضو نی نی سایت شدم امیدوارم ب همین ز ...

سلام

قربونت برم عزیزم‌‌....

امروز اول ماه بود

اومد ی سر زد تمام اتاقا

اتاق ما هم بود

گفت کمو کسری ندارین بابت تجهیزات

من چیزی نگفتم، خودش گفت میزت کوچیک نیست؟ درصورتی ک میزم واقعا اندازش اندازه بقیه میزهاست، گفتم نه خوبه، اینسری زیاد نگاهم نکرد😐

مسوول خریدمونم باهاش بود گفت ی میز کنار دستی خانوم فلانی احتیاج داره، گفت بگیرید واسشون

مدیرمونم خوش و خرم گفت اقای رییس تو اضافه کار خانوم فلانیو مد نظر داشته باشین این ماه ، خیلی داره زحمت میکشه

اونم هیچی نگفت سرشو انداخت پایین😒

منم زیاد نگاهش نکردم، چون مسوول خریدمون یکم شوخه و کنجکاو... بعدا دست میندازه ادمو😐😐

سلام قربونت برم عزیزم‌‌.... امروز اول ماه بود اومد ی سر زد تمام اتاقا اتاق ما هم بود گفت کمو کس ...

آخی عزیزم اینم روش های جدید ابراز علاقه بنده خدا نمیدونه چکار کنه 

سپیده جون یعنی با این حجم علاقه ای که بهش داری و درون پر آشوبت واقعا خوشحالم که اینقدر موقعیت سنجی و حواست به همه چی هست تو محیط کارت لیاقتت بهترین هاست

2740
آخی عزیزم اینم روش های جدید ابراز علاقه بنده خدا نمیدونه چکار کنه  سپیده جون یعنی با این حجم ع ...

من ک اینطور فکر نمیکنم

صرفا بنظرم اومده بود سرکشی اول ماه و تشکر از شعب بابت آمار😔

اشکال نداره عزیزم همینکه بین هم اتاقیات فقط از شما پرسیده میزت کوچیک هست یا نه خودش یه نوع توجه محسوب میشه چون بقیه بودن نمیشد خیلی نگاتون کنه یا توجه نشون بده تو جو اداری خیلی راحت پشت سر همدیگه حرف درمیارن

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
من ک اینطور فکر نمیکنم صرفا بنظرم اومده بود سرکشی اول ماه و تشکر از شعب بابت آمار😔

یک کلمه عااااشقتم سپیده همین! آخه چرا باید بگه میز تو کوچیکه و براش میز بیارین تو اون شرایط خفقان دیگه از این رسمی تر نمتونسته توجه کنه

3 سال بعد سپیده با یه بچه تو شکمش. من: سپیده جان دید بالخره به هم رسیدین و الانم نی نی داری. سپیده: نه صبا جان من فکر میکنم اون منو نمیخواسته فقط برای اجبار اداره که باید ازدواج کنه منو گرفت خخخخ

خیلی دوست دارم سپیده جان و خوشحالم برات

یک کلمه عااااشقتم سپیده همین! آخه چرا باید بگه میز تو کوچیکه و براش میز بیارین تو اون شرایط خفقان دی ...

کلی خندیدم صبا جان😁😁😁😁

نمیخام این توجهاتشو، ب جاش بیاد بگه بهم و تمومش کنه 😐

امروز خیلی انرژی داشتم،نمیدونم چرا اینجوری شدم امروز، از وقتی ک پاشو از در اتاق گذاشت بیرون کلا انرژیم تحلیل رفته، منتظرم زنگ بزنه ولی میدونم  امروز  زنگ نمیرنه، اخه اول ماهه اصلا هیچ مدله هیچ بهانه ای نداره ز نگ بزنه شعبه

اشکال نداره عزیزم همینکه بین هم اتاقیات فقط از شما پرسیده میزت کوچیک هست یا نه خودش یه نوع توجه محسو ...

کلا تو نگاهش امروز اشتیاق ندیدم

خیلی سرد بود برخوردش.... 

قبلن با همکارا بودیم میومد تو اتاق قشنگ چشماش میخندید

عزیزم ، بنده خدا نه که سرش تو کتاب و کار و درس بوده  خواست زیرپوستی توجهش رو نشون بده بگه چقدر برام مهمی بفهم!  و الا اگه براش مهم نبودی خیالشم نبود اصلا به اون چه که میزت کوچیکه 

انقدر عجول نباش ، ان الله مع الصابرین

الان تو نباید بلاتکلیف باشی  از شرایط موجود لذت ببر  اینبار که دیدیش تو یه نیمچه توجه یه نیمچه اشتیاق تو میمیک چهرت بهش نشون بده  لطفا ، 

چون گفتی یکم تو خودش بود و سرد

اون هی یه قدم میاد تو هی یه قدم آهسته میری عقب البته با رفتارت بنظرم میری عقب ....

2706