2733
2734
عنوان

نمیخوام عروسی کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی وقتی به این فک میکنم که اگر شوهرت پدرشو از دست میداد و میخواست نزدیک مادرش باشه چه پیشنهادی میدادم... بنظرم میاد که همینم که گفتین سه شب میرین پیشش زیاده روی کردین چون شما قراره مستقل بشین و زندگی مشترک داشته باشین اگر دلت با نامزدت نیس بحثش جداست ولی الان پای یه زندگی مشترک در میونه که مادرتم راضی به از هم پاشیدنش نیست بنابراین بهتره با نامزدت مشورت کنی و با هم تصمیم بگیرید و قولی بدین که از پسش بر بیاین

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
بگیربخواب فقط فردایه فکری برات میکنیم عروست کنیم یانکنیم 😴

جدای شوخی وقتی به این موضوع فکر میکنم خواب از سرم میپره.

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
2728

عزیزم خدا پدرتو بیامرزه.مطمئن باش مادرت از ازدواج نکردنت خوشحال نخواهد شد.ازدواج کن لازمم نیست هفته ای سه شب بری خونه مامانت اینجوری شوهرتو از دست میدی اونم زن گرفته که تنها نباشه.وقتی شوهرت سرکارا میتونی بری به مامانت سر بزنی.سعی کن خونه نزدیک هم بگیرین.

عروسی کن ولی مامانتم تنها نذار هم ب عشق نیاز داری وهم ب مادر دو تاشو کنار هم داشته باش

مرسی عزیزم.نوشته ات بهم امید داد  

2740

عزيزم خونه نزديك هم بگيريد مثلا ي خيابون يا ي كوچه فرقتون باشه

تنهاش نذار دائم بهش سر بزن

بستگي به شوهرتم داره اين وضعيت 

اگه ميشه با هم تو ي ساختمان يا اپارتمان دو طبقه زندگي كنيد اگر وضعش اكيه .... اميدوارم خانواده شوهرت درك اينو داشته باشن كه بايد ذائم حواست به مامانت باشه

كاش شغل شوهرت ي جوري بود كه تنها نميذاشتي مامانت 

مثلا منم تقريبا شرايط تورو دارم 

با اين تفاوت كه خداروشكر پدرم هست و بردارم دارم اما همشون از ٨ كه ميرن ١٢ شب ميان خونه مامانم كلا تنهاست

انقدر قبل عروسيم ناراحت بودم كه خدا ميدونست

اومدم خونه نزديك مامانم گرفتم يعني هر روز بايد بهش سر بزنم

و اينكه شغل شوهرم جوري هست كه دو هفته در ماه نيست... من اين دو هفته كلا اينجا هستم  و خانواده شوهرمم عادت به اين دادم كه من اونجا نميمونم در حد ي ساعت ميزم ميام وقتي شوهرم نيست

ببين دست خودته از اولش كه شوهرت چجور عادت بدي... خ

بنظرم بنظرم هر وقت شرايطش داشتي بذار بچه دار شو اخه خيلييييي تو روحيه مادرت تاثيرگذار هست ي تنوهي ميشه 

اره خداوندبیامرزدشون ولی خوب سه شب زیاده بیان با مادرتون زندگی کنید یا دو واحد اجازه کنید

مرسی  

الان اجاره وحشتناک گرونههه  

مرسی     الان اجاره وحشتناک گرونههه    

خوب با مامانتون سخته زندگی کنید ؟ همسرتان چی میگن 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍