2737
2739
عنوان

نمیخوام عروسی کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 39 پست
نمیدونم ولی وقتی به این فک میکنم که اگر شوهرت پدرشو از دست میداد و میخواست نزدیک مادرش باشه چه پیشنه ...

مرسی عزیزم  

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا پدرتو بیامرزه.مطمئن باش مادرت از ازدواج نکردنت خوشحال نخواهد شد.ازدواج کن لازمم نیست هفته ...

مرسی عزیزم.  

خیلی شرایطم پیچیده از طرفی توکلم به خداست.

مرسی عزیزم    

خواهش میکنم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2728
قبول نمیکنه.

عزیزم سخته ولی چاره چیه مامانت خودش راحت نیست مطمئن باشه بیاد با شما 

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
عزيزم خونه نزديك هم بگيريد مثلا ي خيابون يا ي كوچه فرقتون باشه تنهاش نذار دائم بهش سر بزن بستگي به ...

به نکات خوبی اشاره کردی...منم باید عادتشون بدم.اینکه گفتی زود بچه دارشو یعنی دو سه ماه بعد عروسی؟

خدای مادرتم بزرگه شماهم سر میزنی بهش به روزای خوبت فک کن بچه دار میشی مادرت چه ذوقی میکنه نوه دار شه ...

خدا از دهنتون بشنوه.  

2738
به نکات خوبی اشاره کردی...منم باید عادتشون بدم.اینکه گفتی زود بچه دارشو یعنی دو سه ماه بعد عروسی؟

اره حواست باشه چون عادت كنن بده

والا نميدونم بستگي به شرايطت و نظر خودتون داره 

منظورم ابنه نذار ٤ ٥ سال ديگه هر وقت كه امادگيشو داريد و اكي هستيد 

من الان يك سال و نيمه ازدواج كردم و اينكه تا تابستون سال اينده اقدام ميكنم بارداري

اخه احساس ميكنم موقعش هست نياز به ي تنوعي هست مامان خودم و مادر شوهرم چشم انتظارن

حس ميكنم موقعشه