2737
2739
عنوان

وای😂اعلانام میره تو اعلانا

173 بازدید | 21 پست

هی میبینم اعلانام عدد داره میرم نگاه میکنم میبینم هیچکس ریپلای نکرده .گفتم لعنت به مردم ازار پ چرا امشب عدد داره ولی نه لایکه نه ریپلای . رفتم چند صفحه قبل دیدم میره وسط اعلانای قبلی همین تایم 

ی اعلان تو اعلانی شدع 

مغزم چپ کرد

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

کلا سایت ی طوریش شده

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم امشب نی نی سایتم قاطی کرده 

آخرش چی شد نفهمیدم؟😐

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
2738

ااا قاطی کرد سایت پس ی

برای منم اینطوری میشه هی کد امنیتی هم میخواد

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

اینکه خوب از من واسه هر پست کد امنیتی میخواد نی نی یار تگ کنید رسیدگی کنه😣

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2706