2733
2734
14 سال اختلاف سنی خیلی زیاده استارتر 19 سال هم خیلی خیلی کمه برای ازدواج

خوش به حالش که دوست پسرش برای ازدواج میخواد😔😔😔😔

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بالا گذاشتمه بگرد

اونو تو ی تایپیک دیگه دیدم نمیدونم از خودت بود یا تایپیک میشه اون عکس اولو بزاره ک خودتم بودی

اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...
2740
من وقتی اومدم تاپیک صفحه یازده بود ولی پست ک گذاشتم پستم رفت صفحه یک😨

منم

چرا اینجوری شده

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

ببین اسی من عکستو ندیدم

اختلاف سنی مهم نیست

ولی اینده اون ازت خیلیییی زودتر پیر میشه

خیلی زودتر شکسته مبشه

خیلی زودتر بچه میخواد چون سنش داره میره بالا

حوصله جنگولک بازی نداره

یه زندگی اروم میخواد استه بره استه بیاد

۳۰سال دیگه باهاش بری بیرون با بچه هات این اخلاف سنی خیلی نمایان

اون یک مرد جا افتاده و بزرگ ولی تو 

خود دانی اینارو منی میگم که با شوهرم ۱۰سال اختلاف دارم بااین که زندگی خیلیییی خوب دارم و همیشه گوش به حرفمه ولی خب زندگیم ذوق و شوق جوون هایی که میبنم رو نداره و این که من خیلی زود بچه دار شدم و هنوز از زندگیم هیچی نفهمیدم چون شورهم دوست نداشت سنش بره بالا تر و بابا بشه

در صورتی که من اگه با هم سن و سال خودم زندگی میکردم شاید دوسال فوق صبر میکردم بعد به بچه فکر میکردم

اسی اگه بگم عکس خودتو رل تو دوباره بزار

میزاری😟😟🙁

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

رلت که خوب بود 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706