2703
2553
ببين با اينكه چهره ت درست مشخص نيست ولي معلومه سري... ب موقعيتهاي بهتر هم ميتوني فكر كني

اخه خیلی همش مهربونی نمیکنه

گیج شدم الان

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

14 سال اختلاف سنی خیلی زیاده استارتر 19 سال هم خیلی خیلی کمه برای ازدواج

نه به هیچ عنوان قبله 24 ازدواج نمیکنم اگه بخوامش نامزد میمونیم

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست!
2720

سن یه عدده

اختلاف سنی مهم نیس 

مهم تفاهمه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

عزیزم مهم اینکه خودت دوسش داشته باشی و بنظرت جذاب باشه هرکس یع نظری داره و ممکنه همسر من ک برام بهترین و جذاب ترین مرد دنیاست ب دید تو اصلا جذاب نباشه تازه بگی طرف زشته 

مهم اون علاقه ای ک بینتونه و فقط نظر خودت مهمه و البته اینکه مرد خوبی باه و از خانواده خوبی

2714

خوش به حالش دوست پسرش براب ازدواج میخوااااااد

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
واقعا؟ اخه خلی مهربونه هی کادو میگیره و مهربونی میکنه

از من بهت وصیت اگه واقعا میخای باهاش باشی و ازدواج کنی حتماااا حتمااا مشاوره قبل ازدواج رو باهاش برو من گوش نکردم الان در گل ام😞توام تصمیمت جدی بود و موقعیتش خوب بود برو مشاوره قبل اینکه عقد و نامزدی پیش بیاد

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

کو چرا من نمیبینم پس😐

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

خودتو بزار

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2706