2733
2739
عنوان

قانون جذب واقعیت داره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 47 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ی سوال من می‌خوام کلی خوشبخت باشم باید چکار کنم ؟ از کجا شروع کنم؟

همیشه شکرگزار باش و احساس خوشبختی کن

ب چیزای منفیم اصلا فکر نکن

سعی کن همیشه برای زندگیت و بهتر کردنش در تلاش باشی

حافظ سوره قل هو الله احد   راهنمايي که بودم يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيه يه حيوون حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟!هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد.يه دوست داشتم اسمش سميه بود کپ پنگوئن بود هميشه هم مثل پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ بذار باشه يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن.يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيه هر چي بودن اِلا آهو يکيشون که کپ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد لب شتری ک خوب بود بضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره. معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده
من خدایی تا الان روی هرچی تمرکز کردم بهش رسیدم دیگه نمیدونم قانون جذبه یانه کلا انرژی مثبتم بالاس

چجوری؟

تو باعث میشی فکر کنم دنیا ارزش زندگی کردن روداره مادرم 😍😍😍

کلی تلقینه دیگه و ضمنا تا ناخوداگاهت بخاد اون چیزی رو که میخای باور کنه ، پدرت در اومده. ولی خب من معتقدم به هر چی اصرار کنی مثله کارای قانون جذب، ازش دور تر میشی.

لبخند یادت نره :)
وز نیه رو روله⁦♥️⁩

عک مالم رمانی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بیا تو این تایپیک عزیزم...تجربیات ما رو بخون حالشو ببر😍😍😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/694147/قانون-جذب-و-شکر-گزاری-و-رسیدن-به-آرزوها-خدای-بی-نهایت-مهربانی-در-کنارت?page=3156

برای ظهور امام زمانمون (ع) صلوات 😍😍😍

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5067465&slug=قانون-جذب-در-اسلام-باورهای-صحیح-و-غلط

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

قانون جذب مثل قانون جاذبه عین واقعیته 

فقط چون خیلیا برداشت اشتباه ازش دارن بعد ک ب نتیجه نمیرسن میگن چرته

قانون جذب قانون ثانویه س

قانون اصلی قانون ارتعاشه

باید ارتعاشات هم راستای خواستت باشه ک اونا جذبش کنی

خدایا خودت بساز تُ بسازی قشنگتره❤
همیشه شکرگزار باش و احساس خوشبختی کن ب چیزای منفیم اصلا فکر نکن سعی کن همیشه برای زندگیت و بهتر کر ...

خوب عزیز مهربونم چجوری هرروز زندگیمو بهتر کنم ؟

می‌خوام آینده روشنی داشته باشم 

ی زندگی بدون مرد 

تو باعث میشی فکر کنم دنیا ارزش زندگی کردن روداره مادرم 😍😍😍