2733
2734
عنوان

کتاب کمک آموزشی پایه هفتم

3491 بازدید | 15 پست

کتاب کمک آموزشی که همراه با جواب باشه برای بچه هاتون چی تهیه کردین؟من تعریف مبتکران رو شنیدم ولی برای زبان انگلیسی نمیدونم

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
فقط فارسی جواب داره

اینجوری سخت میشه باید جواب داشته باشن که اشکال داشته باشن رجوع کنن..مبتکران معلماشون معرفی کردن ولی انگلیسی نمیدونم شاید همون مبتکران بگیرم

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت

خیلی سبز کتاباش عالیه و اگه می تونین حتما قلم چی یا هر موسسه ای که آزمون آزمایشی برگزار می کنه ثبت نامش کنین تا با مهارت های تست زنی زودتر آشنا بشه❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال