2737
2739
عنوان

واقعا همه با بارداری اینقدر چاق میشن؟(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 53 پست
من ۵۵بودم سر بارداریم شدم ۹۰ولی باز برگشتم به وزن نورمال

خود به خود برگشت یا رژیم گرفتی؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای کوچولوت چند کیلو بود حالا 😅😅😅 من ۱۳ کیلو چاق شدم بعد زایمان وزن کردم ۵ کیلو کم شد ۳ کیلو ۱۰۰ ...

۳۶۰۰ بود من کشتم خودمو ۲ سال طول کشید تا برگردم وزن خودم اصلا پایین نمیومد لامصب

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
2728
گرسنه میشی چیا میخوری که تو بارداری  چاق نشی؟

خرما.. مغزیجات..میوه... گوشت کبابی...قارچ کبابی..  بیشتر غذاهای سالم میخورم که بچه رشد کنه اما خودم چاق نشم زیاد

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰
2740
به ۹۰ میرسی دیگه من ماه های اخر ماهی ۴ تا اضافه میکردم😐

اره میرسم ،زیادم پرخور نیستم خود به خود میره بالا وزنم سه ماهه اول خیلی میخوردم چون قندم میوفتاد ولی دوکیلو میرفتم بالا الان میرم رو ترازو شاخام میزنه بیرون

من سر ۶ ماه شدم ۵۸ کیلو از بس کوچولوم شیر میخورد 😅😅😅😅

منم والا شیر میدادم شیرمم زیاد بود اتفاقا از ماه اولم رژیم گرفتم ولی خیلی سخت لاغر شدم به خاطر همین از بارداری متنفر شدم دیگه

اینا دیگه خودشونو ول میکنن دیگه فکر میکنن هرچی بیشتر بخورن به نفع بچه س... 

نه عزیزم من غذام نصف شده بود ولی به شدت وزنم رفت بالا ۵۰ کیلو بودم باردار شدم موقع زایمان ۷۵ کیلو شده بودم بعد زایمانمم ۲ ماه طول کشید شدم ۵۲ کیلو

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
خود مولتی ویتامینا چاق میکنه من وزنم بالای هفت کیلو رفت دکتر مولتی ویتامینمو کم کرد 

من میترسم کم کنم ریزش مو و اینا بگیرم یا بدنم ضعیف بشه بعد بارداری میرم دکتر تغذیه رژیم شیر دهی میگیرم

اره میرسم ،زیادم پرخور نیستم خود به خود میره بالا وزنم سه ماهه اول خیلی میخوردم چون قندم میوفتاد ولی ...

منم به خدا زیاد نمیخوردم حتی چند ماه اخر قندو شیرینیو ممنوع کرده بود دکترم ولی بی رویه وزنم میرفت بالا ورم وحشتناااک شماره پام از ۳۹ شده بود۴۲ دیگه فکر کن چقدر نابود بودم

نه عزیزم من غذام نصف شده بود ولی به شدت وزنم رفت بالا ۵۰ کیلو بودم باردار شدم موقع زایمان ۷۵ کیلو شد ...

یعنی اونایی که خود به خود چاق میشن راحتم برمیگرده چون منم الکی چاق میشم

2706