2737
2734
عنوان

واقعا همه با بارداری اینقدر چاق میشن؟(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 53 پست
نه عزیزم من غذام نصف شده بود ولی به شدت وزنم رفت بالا ۵۰ کیلو بودم باردار شدم موقع زایمان ۷۵ کیلو شد ...

شمارو نمیدونم علت اضافه وزنت چی بوده اما من تو اطرافیانم دیدم بااین تصور که الان دیگه باید به اندازه دونفر غذا بخورن در حد انفجار میخوردن و افتضاحم چاق شدن بعد زایمان موندن دیگه نتونستن دیگع وزن کم کنن

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰
منم به خدا زیاد نمیخوردم حتی چند ماه اخر قندو شیرینیو ممنوع کرده بود دکترم ولی بی رویه وزنم میرفت با ...

من قبلا ، یسال خودمو ول کرده بودم همشم رستوران و اینور اونور بودیم تازه عروس بودم کلا تو یه سال اون همه خوردم ده کیلو چاق شدم   الان اخه مگه من چیکار میکنمکه 20کیلو زیاد شدم  باورت میشه بیشتر وقتا خوابم اصلا وقت غذا میگذره نخوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اونایی که خود به خود چاق میشن راحتم برمیگرده چون منم الکی چاق میشم

دیگه انقدر بچه شیر میخوره که لاغر میشی البته من تو شیر دهیمم غذام کم بود با اقوام همزمان شیر میدادیم اون دوتا بشقاب میخورد من نصف بشقابم بزور میخوردم البته خوب نیست ولی دست خودم نبود الانم از کمبود ویتامین رنج میبرم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
من قبلا ، یسال خودمو ول کرده بودم همشم رستوران و اینور اونور بودیم تازه عروس بودم کلا تو یه سال اون ...

شانسمونه به خدا خیلیا دوبرابر من میخورن لاغرم هستن بدن من هرچی میخورم تبدیل به سرب میکنه😁

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
2728
من میرم دکتر تغذیه  رژیم شیر دهی بده بهم

کار خوبی میکنی حتما برو

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
شانسمونه به خدا خیلیا دوبرابر من میخورن لاغرم هستن بدن من هرچی میخورم تبدیل به سرب میکنه😁

اره قیقا من چیپسو پفک و اینا نهایت دوتا بخورم فقط چشم نمونه اونایب که باردار نیستن همش دارن میخورن جلو چشم من هیچیشونم نیست

2740