2733
2734
عنوان

دانشگاه رفته ها

278 بازدید | 35 پست

من میخوام امسال برم دانشگاه حالا بحثم اینه که من.فرهنگیان.میخواستم امسالم نشد دوساله دارم.تلاش میکنم نمیشه که نمیشه حالا امسال واقعا حال درس خوندن ندارم برم دانشگاه یکم فکرم.باز شه سال بعدش ۱۴۰۱ دوباره کنکور برم

کی همچین کاری کرده?با درسای دانشگاه خیلی سخت میشه?

توکل به خدا🥰

شدنیه ولی سخت

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ااقققااااا مثل ادمیزاد استخدامی اموزش و پرورش و ببین چی میخاد  اونو‌بخون بعدم استخدامی شرکت کن ...

میدونم اینارو اون شرایط سنی داره باید لیسانس داشته باشم

توکل به خدا🥰
2738
میدونم اینارو اون شرایط سنی داره باید لیسانس داشته باشم

چند سالته مگ 

لیسانس تا ۳۰ 

ارشد تا ۳۴ بود پارسال دیگ‌😒

بعدم‌اموزش‌خصوصی ام هست درامدش عالیه 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
2706