2733
2739
عنوان

دانشگاه رفته ها

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 35 پست
بستگی داره ترم چند انصراف بدی_از انصرافت یکسال حساب کن ببین میشه چه سالی

ترم فرد یعنی ترم 1،3،5،7 ترم زوج یعنی ترم۲،۴،۶،۸__ترم فرد از مهر تا امتحاناش که تو بهمن و دی برگزار میشه هست _ترم زوجم از اسفند شروع میشه تا تیر که امتحاناشه 

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
ترم فرد یعنی ترم 1،3،5،7 ترم زوج یعنی ترم۲،۴،۶،۸__ترم فرد از مهر تا امتحاناش که تو بهمن و دی برگزار ...

اهان ممنونم پس باید تیرماه ۱۴۰۰انصراف بدم که بتونم ۱۴۰۱ کنکور بدم?

توکل به خدا🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رتبم نزدیک ۸۰۰۰ هستش رشتم ریاضیه خیلی تحقیق نکردم ولی بیشتر رشته کامپیوتر تو ذهنمه که اونم میگن سخته ...

به نظر من اگه یه رشته خوب که دوستش داری قبول می شی برو دانشگاه و اصلا هم فکر کنکور نباش و اگر فقط فرهنگیان دوست داری بمون و واسه سال دیگه بخون چون دانشگاه که بری هم ذهنیتت عوض میشه و هم باید درس دانشگاه رو هم بخونی ممکنه نتونی.

من دانشگاه رشته آمار می خوندم، الان که فکرشو می کنم اصلا نمی تونستم کنارش واسه کنکور هم بخونم.

حیفه جوونیت نیست که بخواد الکی هدر بره.

می تونی کنار درست یه حرفه ایی که دوست داری هم یاد بگیری و بعدها ازش پول در بیاری.

اگه تو دور و بر خودت نگاه کنی هم متوجه میشی که اکثر کسایی که سر کار میرن هیچ ربطی به رشته ای که خوندن نداره.

ببخشید خیلی حرفیدم😅

2731