2737
2734

باردارم ۷ ماهمه تیروییدم چطوره تا فردا برم دکتر دق میکنم 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

بچه ها گزارش بزنید تروخدا مرسی براتون صلوات میفرستم🙏🙏🙏😞😞😞😞ایشالا ارزوهاتون براتون خاطره بشن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5081947/گند-زدم-ب-موهای-نازنینمعکس

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيزم بالاست حتما مراجعه كن به متخصص غدد جاي نگراني نيست من ماه سه تيروىيدم رفت بالا رفتم بهم قرص داد ليووتروكسين هرماه هم چك ميكنم كه دوز جديد داروم رو بده

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
نگران نباش  تو بارداری t4 میره بالا ، بعدش خودش درست میشه  منم تیرویید دارم همسنطور شدم ...

یعنی مشکلی نداره؟؟چند وقت پیش یه هفته ناراحتی داشتم گریه میکردم نکنه از اون باشه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2738
یعنی مشکلی نداره؟؟چند وقت پیش یه هفته ناراحتی داشتم گریه میکردم نکنه از اون باشه 

نه بابا 

مشکلی نیست 

شاید یه کم قرصتو کم کنه دکتر ولی اصلا نگران نباش چون واسه منم تو ماه ۶ تا ۸ اینطور شد و مشکلی پیش نیومد یعنی اصلا تو بارداری طبیعیه

2706