2733
2734
عنوان

متخصصای تیرویید میشه از نگرانی درم بیارید 😭قسم نمیدم خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 38 پست
زیاد نمیام سایت خیلی وابسته شدم دیگه  خوبه اونم داره غذا میخوره بره بخوابه 😅هفته دیگه هم وقت ...

ای جانم یعنی من تورا جمع اضداد میدونم

حلال کن

اولش فکر میکردم کلاً با دین و ... مشل داری

وای بعدش نه ....

حالا مفصل هستش

میام برات مینویسم

حیف که درخواست قبول نمیکنی فقط

ای جانم یعنی من تورا جمع اضداد میدونم حلال کن اولش فکر میکردم کلاً با دین و ... مشل داری وای بعدش ...

نه مشکل ندارم ولی سعی دارم وابستشم نشم قبلنا خیلی وابسته بودم دیدم دارم به خودم ضرر میزنم از زندگی لذت نمیبرم کمی ارومترش کردم کمی کافرتر شدم 😅😅😅

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ طوری آزی😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731
وای سارا تویی چطوری عزیزم چقد دلم برات تنگ شده بود 😍😍

قربونت بشم خوبم عزیزدلم

خودت چطوری😍

منم دلم برات تنگ شده بود عزیزدلم😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
قربونت بشم خوبم عزیزدلم خودت چطوری😍 منم دلم برات تنگ شده بود عزیزدلم😍

من زیاد اینجا نمیام بخاطر همین کل دوستامو کاربری هاشونو فراموش کردم این مدتم یا نبودی یا بودی رد کردم ندیدم 

خوبم رفته بودم دکتر اومدم استراحت کنم پاشم به خریدا برسم تو چیکار میکنی

من زیاد اینجا نمیام بخاطر همین کل دوستامو کاربری هاشونو فراموش کردم این مدتم یا نبودی یا بودی رد کرد ...

خوب کاری میکنی عزیزم 

منم زیاد نمیام سایت

نی نیت خوبه😍خیلی مراقب خودت باش 

بازم ازت خبر میگیرم خوشگلم

میخوای طبیعی بیاری یا سزارین

خوب کاری میکنی عزیزم  منم زیاد نمیام سایت نی نیت خوبه😍خیلی مراقب خودت باش  بازم ازت خب ...

همه چی خوبه عالیه فقط جفتم پایینه و سزارینی شدم باید استراحت کنم تا زایمان  ۰

خداروشکر خطر رفع شد 

2740
همه چی خوبه عالیه فقط جفتم پایینه و سزارینی شدم باید استراحت کنم تا زایمان  ۰ خداروشکر خطر رفع ...

الهی بگلدم😥

عب نداره گلم اره استراحت کن انشاالله ک ب سلامتی ب دنیا میاد ومیگیری تو بغلت😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍