2737
2734
نمیدونم هدفشون از این کار چیه نمک رو زخمن  تو اینستا زیر هر پست کنکوری بودم همه میگفتن ۳ رقمی ...

رتبه برترا اکثرا تو زیاد تو فضای مجازی نمیرن مگر اینکه برای درس باشه من سال کنکورم اصلا گوشی نداشتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رتبه برترا اکثرا تو زیاد تو فضای مجازی نمیرن مگر اینکه برای درس باشه من سال کنکورم اصلا گوشی نداشتم.

حاشیه الکیه من بخوام بمونم اصلا گوشی حتی ۱ روزم نمیگیرم 

سر همین دلم نمیخواد مشاور داشته باشم چون اونم ذهنم رو درگیر میکنه و حاشیه الکی تو مغزم میاد من ادمیم ک خیلی فکر میکنم و درگیر حاشیه میشم هرچی فاصله بگیرم بهتره 

2740
کی اینو گفته ؟ پارسال تا۹۰۰۰ دکتراقبول شدن من داداشم ۱۳هزارشده 

مطمئنی صفر هارو درست می زاری .شایدم‌دانشگاه پردیس اینا منظورته... از نینی سایتیا پرسیدم گفتن هیچی تهش دانشگاه آزاد یه جای دور😔😔

رتبه بقیه رو دیدم واقعا حالم بد شد ۸۶ هزار شدم دنبا داره روی سرم آوار میشه😔😔😔😔

آخی عزیزم .تجربی بودی؟

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
رتبه بقیه رو دیدم واقعا حالم بد شد ۸۶ هزار شدم دنبا داره روی سرم آوار میشه😔😔😔😔

درک میکنم من از دیشب تا حالا یه لیوان آبم نخوردم انقد ک فشار وارد شد بهم دست و پام تو لرزه 

درک میکنم من از دیشب تا حالا یه لیوان آبم نخوردم انقد ک فشار وارد شد بهم دست و پام تو لرزه 

تو چند شدی

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
مطمئنی صفر هارو درست می زاری .شایدم‌دانشگاه پردیس اینا منظورته... از نینی سایتیا پرسیدم گفتن هیچی ته ...

هر کی گفته بیجا کرده برو پیش دو تا مشاور خبره از اونا کمک بگیر چرا الکی تصمیم میگیری بخدا پشت کنکور موندن اشتباه محضه سال دیگه داوطلبها دو برابر میشه ۶۷ هزار نفر امسال کنکور تجربی ندتدن فقط

2706