2737
2739
عنوان

واااای این‌خانواده عروس چقدر فکرشون باززرر...چه با کلاااس

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 61 پست
برا مثال میگم. هر چه قدر اصلا شاید اون پول چیزی نباشه براشون یا کلا ندن. گر چه یه زن با دو تا بچه رو ...

دقیقا. منم میگم خانواده دختر با چه جراتی اینکارو میکنن تازه یه صیغه محرمیت ابکی خوندن نه محضری شده نه تعهدی نه چیزس...چرا باید دخترشون بفرستن.

اصلا پسره پیغمبرم که باشه مادر شوهرشم فرشته باشه بعدا میشه منت!

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم برام می افته❤❤❤
تمام تفاوتش تو عنوان هاست...😂😂🚶‍♀ کلا مخالفن هر جور بیان کنی از عجایب نی نی سایته عجیاب ۸ گانه ب ...

نه عزیزم پست اول هر چی بزارن بقیه هم همونجور نظر میدن اما امان از موقعی یکی بگه به ما چه دیگه بقیه هم حرفشو دنبال میکنن اینه قانون اینجا

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم پست اول هر چی بزارن بقیه هم همونجور نظر میدن اما امان از موقعی یکی بگه به ما چه دیگه بقیه ه ...

میدونم عزیزم امروز کاملا مطمئن شدم😆

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم برام می افته❤❤❤
2728
2738

ببخشید به شما چه ارتباطی داره،یعنی اون فرد نمیتونه برای راوابط خودش ،خودشون تصمیم بگیرن،ک شما عیبشون میکنید

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
😳😳😐😐😐

نظره من نیستا😐

بعدا اگر دعوایی چیزی بشه همین حرفارو میکوبن تو سرش ببینین کی گفتم

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2706