2733
2734
عنوان

بیایید جک بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جوری ناراحت میشید انگار تا حالا نشنید که اول جکها یه قومیتو نام ببرند.باباتم یه جک بکه از اصفهانی ...

من در واقعیت هم نمیزارم کسی جلوم بگه چرا باید با مسخره کردن کسی بخندیم میشه نامعلوم تعریف کرد.  هم دور از ادبه هم گناه 

آنچه مرا نکشد نیرومندترم خواهد کرد    
2728
یه جوری ناراحت میشید انگار تا حالا نشنید که اول جکها یه قومیتو نام ببرند.باباتم یه جک بکه از اصفهانی ...

ممنون واقعا ولی بخدا فقط این جوکه وگرنه رشتی ها واقعا عشقن

کی میخوادناراحت شه بابابیجنبه نباشین جکه دیگ من ترکم اصلاهم برنمیخوره🙂

واقعا ناراحت اولمویان بیزه اشح دیلر؟

اوزلریدیلر

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
2740
هرهرهرهر...رشتیا نبودن اسکولایی مثل شما کجا بدی میومدن چادر میزدن به بهانه مسافرت.لطفا از این به بعد ...

اوه اوه جر میدیاااا

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
😂😂😂😂😂

یارو ژاپنیه از هواپیما همین که پیاده میشه توو خاک ایران دس مینداره خ_ا_ی_ه هاشو میگیره،ازش میپرسن چرا اونجا گرفتی نگه داشتی؟ میگه آخه شنیدم ایرانیا خیلی تخمه ژاپنی دوس دارن🤣🤣🤣

یکم جنبه داشته باشید دوستان  یارو میره حموم لیفش گم میشه  اون طرفو نگاه میکنه میبینه ...

عاشقتم عاشقتم عاشقتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣دیونتم به مولا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣