2726
عنوان

بیایید جک بگیم

2269 بازدید | 102 پست

اول خودم میگم و در ضمن قصد بی احترامی به شخص یا قومی نداریم فقط جوک هست 

ترکه و رشتیه تو جهنم هم دیگه رو میبینن. رشتیه به ترکه میگه: تو چه جوری مردی؟ ترکه میگه: والله من از سرما مردم، تو چه جوری مردی؟ رشتیه میگه: ‌من از تعجب‌ مردم! ترکه میگه:‌ یعنی چی؟ چطوری از تعجب مردی؟! رشتیه میگه: والله من رفتم خونه، دیدم خانم لخت خوابیده رو تخت، زیر تخت رونگاه کردم هیچکی نبود، تو کمد رو نگاه کردم،‌کسی نبود، تو حموم، تو انباری، ‌تو دستشویی، خلاصه همه جا رو نگاه کردم ولی هیچکی نبود. منم از تعجب سکته کردم مردم! ترکه میگه: خاک بر سرت! تو فریزر رو هم نگاه میکردی، نه تواز تعجب میمردی، نه من از سرما!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرم فکر کرده کاکتوس سالی یک استکان بیشتر آب نمی‌خواد... 

امروز کاکتوسه گفت داداش یک لحظه بیا، اینجا کربلاس؟ 

یک لیوان آب بیار مُردیم از تشنگی کولرم که بابات خاموش کرده

من خودم واسه رشتم لعنتی از خنده روده بر شدم🤣🤣🤣،از اسمه قومیت هم ناراحت نشدم جون اصلا این خوصیاتی که راجب رشتبا میگن حقیقت نداره،قطعا ماله بقیه قوم ها هم همینطوره

یه جوری ناراحت میشید انگار تا حالا نشنید که اول جکها یه قومیتو نام ببرند.باباتم یه جک بکه از اصفهانی ها میتوپی بهش؟؟؟خالت جک بگه یا رفبقت بگه اونم دعوا میکنید؟یا فقط زورتون تو فضای مجازی زیاده

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
من خودم واسه رشتم لعنتی از خنده روده بر شدم🤣🤣🤣،از اسمه قومیت هم ناراحت نشدم جون اصلا این خوصیاتی ...

مررررررسی واقعا لذت بردم بخدا که خودم از ته دل عاشق رشتی ها هستم واقعا دوست داشتنی

2706