2733
2739
عنوان

بیایید جک بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکم جنبه داشته باشید دوستان  یارو میره حموم لیفش گم میشه  اون طرفو نگاه میکنه میبینه ...

حالا اینجارو گوش کن🤣

یروز حسن به علی میگه که یه پنج تومن پول داری بهم قرض بدی؟ علی میگه نه! در صورتی که داشت🤣🤣🤣🤣🤣

2738
😂😂😂

یروز یه پسره میره خاستگاریه یه دختره دختر بهش جواب منفی میده میگه اگه میخای منو بگیری باید خرجم کنی!

پسره هم میره توی یکی از دهاتا ده بیس تا خر جمع میکنه🤣🤣🤣🤣

اوه اوه جر میدیاااا

توهین با بهانه جوک به هر ملت و قومیتی حماقت محسوب میشه.هیچ فکر کردید که چرا رشت دومین استان از لحاظ شیوع کرونا شد همون اوایل؟؟؟  بخاطر همین مسافرایی که حمله کردن.بعد جالب اینه که میان همین مردم مهربانو مسخره میکنن به بی غیرتی.ما هم از همه دوستان درخواست میکنیم اینقدر املت و نون و پیاز نخورن توی چادراشون وسط پارکها...کم مونده توی پیاده رو و جلوی خونه هامون پاهای دوستان مسافر ور لگد کنیم بس که دراز کسیدن وسط خیابون.

حالا اینجارو گوش کن🤣 یروز حسن به علی میگه که یه پنج تومن پول داری بهم قرض بدی؟ علی میگه نه! در صور ...

وااااایییییی لعنتیییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

شاید باورت نشه ولی واقعا خندیدم 

چقد این جوک های بی مزه خنده دارن اخهههه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من با این جوک هایی که واقعا بامزه و خنده دار هستن شاید یه لبخند بزنم ولی این جوک های بی نمک رو میخونما از خنده زمینو چنگ میندازم😂😂

توهین با بهانه جوک به هر ملت و قومیتی حماقت محسوب میشه.هیچ فکر کردید که چرا رشت دومین استان از لحاظ ...

بابا بیخیال دوسته عزیز ما خودمون واسه رشتیم،اومدیم بخندیم دوره هم،این چیزایی که راجب قومست ها میگن محض خنده هست و واقعیت نداره تی بلا میسر

یه ایتالیایی به یه ایرانی میگه ونیز خیلی قشنگه فکر کن یه شهر کلا رو آبه

ایرانیه میگه ایران رو ببینید چی میگی؟فکر کن یه کشور کلا رو هواست

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻