2737
2734

🔴 تبریک به ملت ایران

🔹طبق وعده داده شده پیروزی ملت ایران در روز یکشنبه رقم خورد

🔹شاخص بورس یکدست قرمز پوش و سرمایه مردم پودر شد

🔹نرخ دلار و سکه و طلا روند پر شتاب صعودی به خود گرفت و به قله های تاریخی خود رسید

دلار 27100.      سکه 13.200.000.   طلا 18 گرمی 1.235.000

⚠️منتظر بروز رسانی پیروزی های بیشتر ملت در ادامه روز باشید

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
چی بوده؟؟

بگم ک بوم میشم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا به واقعیت تبدیل شد واسه اولین بار اول اینکه بقیه کشورا تحریممون نمیکنن ولی اگه کسی باهامون قرداد ببنده کلا کاری کنه امریکا لهش میکنه دوم اینکه طلا و سکه ارزون شد 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
2728
چی بود؟

نمیتونم اینجا بگم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
زلزله 😲کجاااااااااا؟ 

زیاد خسارت نداد

گزارش مقدماتی زمین‌لرزه

بزرگی: 3.6

محل وقوع: استان يزد - حوالی بهاباد

تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1399/06/29 18:00:02

طول جغرافیایی: 56.23

عرض جغرافیایی: 32.24

عمق زمین‌لرزه: 10 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:

45 کیلومتری بهاباد (يزد)

92 کیلومتری كوهبنان (کرمان)

97 کیلومتری ساغند (يزد)

نزدیکترین مراکز استان:

180 کیلومتری يزد

231 کیلومتری كرمان

اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران:

http://irsc.ut.ac.ir

@IranianSeismologicalCenterچ

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2738
🔴 تبریک به ملت ایران 🔹طبق وعده داده شده پیروزی ملت ایران در روز یکشنبه رقم خورد 🔹شاخص بور ...

هه😏😏😏😏😒😒😒

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋

ساعتها رو میکشن عقب علی برکت الله

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
مگه امروز یکشنبه نیس؟

پ دیروز بود 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
برم ببینم😂

برو 😂

2706