2733
2739

🔴 تبریک به ملت ایران

🔹طبق وعده داده شده پیروزی ملت ایران در روز یکشنبه رقم خورد

🔹شاخص بورس یکدست قرمز پوش و سرمایه مردم پودر شد

🔹نرخ دلار و سکه و طلا روند پر شتاب صعودی به خود گرفت و به قله های تاریخی خود رسید

دلار 27100.      سکه 13.200.000.   طلا 18 گرمی 1.235.000

⚠️منتظر بروز رسانی پیروزی های بیشتر ملت در ادامه روز باشید

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
چی بوده؟؟

بگم ک بوم میشم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جدا به واقعیت تبدیل شد واسه اولین بار اول اینکه بقیه کشورا تحریممون نمیکنن ولی اگه کسی باهامون قرداد ببنده کلا کاری کنه امریکا لهش میکنه دوم اینکه طلا و سکه ارزون شد 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
2731
چی بود؟

نمیتونم اینجا بگم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
زلزله 😲کجاااااااااا؟ 

زیاد خسارت نداد

گزارش مقدماتی زمین‌لرزه

بزرگی: 3.6

محل وقوع: استان يزد - حوالی بهاباد

تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1399/06/29 18:00:02

طول جغرافیایی: 56.23

عرض جغرافیایی: 32.24

عمق زمین‌لرزه: 10 کیلومتر

نزدیک‌ترین شهرها:

45 کیلومتری بهاباد (يزد)

92 کیلومتری كوهبنان (کرمان)

97 کیلومتری ساغند (يزد)

نزدیکترین مراکز استان:

180 کیلومتری يزد

231 کیلومتری كرمان

اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت مرکز لرزه‌نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران:

http://irsc.ut.ac.ir

@IranianSeismologicalCenterچ

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2738
🔴 تبریک به ملت ایران 🔹طبق وعده داده شده پیروزی ملت ایران در روز یکشنبه رقم خورد 🔹شاخص بور ...

هه😏😏😏😏😒😒😒

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋

ساعتها رو میکشن عقب علی برکت الله

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
مگه امروز یکشنبه نیس؟

پ دیروز بود 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
برم ببینم😂

برو 😂

2706