2733
2734
عنوان

دوستان لطفا کمکم میکنید ؟

104 بازدید | 17 پست

اگه شما یه دختری باشین که ۲۹ سال سن داشته باشین و کسی ازتون خواستگاری بکنه که از نظر ظاهری به دلتون نمیشینه و باهاش هیچ لذتی نمیبرم در نهایت اینو بگم امیدوارم منظورمو رسونده باشم، این اقا یکم ناراحتی روحی هم داشته باشه و یه بار هم قبلا ازدواج کرده باشه و وضعیت مالی عالی داشته باشه قبول میکنید برای ازدواج؟

در ضمن ۸ ماهی هست دیگه خواستگاری ندارم و دیگا شرایط هم طوری شده با دیگران ارتباط ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم ی خواستگار داشتم ک هم وضع مالیش خیلی خوب بود وهم خونواده خیلی خوبی داشت. چندسال خودشو کشت بخاطر اینکه ب دلم نمی‌نشست نتونستم. ولی خیلیا و دیدم ک ناراضی ازدواج کردنو الان خیلی راضی و خوشبخت. فک میکنم ناراحتی روحی شم بخاطر جدایی تنهایی باشه. ولی اینکه وضعش خوبه ی اپشنه

2738

نه حتی ۵۰ سالمم باشه همچین ازدواج اشتباهی نمیکنم

ازدواج به هر قیمتی خوب نیست

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
من خودم ی خواستگار داشتم ک هم وضع مالیش خیلی خوب بود وهم خونواده خیلی خوبی داشت. چندسال خودشو کشت بخ ...

گفته ربطی به جداییم نداره ناراحتیه روحیش

خیلی سخته کاش ادمها به کسی که دوستش داشتن میرسیدن همه قرار نیست این اتفاق واسشون بیفته این یه حقیقته تلخه

نه فردا رو کی دیده با کسی ازدواج کن که دوسش داشته باشی تنها بودن بهتر از زندگی با فردی هست که دوسش ن ...

اخه هرکسی اومد تو زندگیم که دوستش داشتم انگار اندازه من دوستم نداشته و تعهد نخواسته

بخاطر این دو دلم میگم خب اون منو دوست داره کافیه یک جور ناامید شدم 

2706