2737
2739
عنوان

کدوووووووم؟؟؟؟؟؟+عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دقیقا برعکس گفتی😂😂

برعکس نگفتم عزیزم😊دخترعمم داره خیلی راضبه

هرچی باشه بهتر سامسونگه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
برعکس نگفتم عزیزم😊دخترعمم داره خیلی راضبه هرچی باشه بهتر سامسونگه

دختر عمه داره راضیه🤔 

الان اکثرا سامسونگ دارن راضین دوست من شیائومی نوت۸پرو  داره با اینکه از سامسونگ من گرونتره پشیمونه ک چرا a21sنگرفته.کلا بین گوشی های میان رده سامسونگ حرف اولو میزنه

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2738
در کل استارتر اگه همسرت دنبال گوشی محکمی که باتریش دیر تمام بشه و نتش سریع باشه و کلا پردازنده قوی ش ...

اتفاقا شیائومی در مورد پردازنده هم در برابر سامسونگ ضعیفه.در مورد باتریم سامسونگ الان گوشی هاشو با ظرفیت ۴۰۰۰و۵۰۰۰میزنه.مثلا همین سامسونگ a21sظرفیت باتریش۵۰۰۰هست و با شیائومی همسطحه

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
دختر عمه داره راضیه🤔  الان اکثرا سامسونگ دارن راضین دوست من شیائومی نوت۸پرو  داره با این ...

هه اره دیدم مال من سامسونگه یه روز درمیون هنگه😏

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
هه اره دیدم مال من سامسونگه یه روز درمیون هنگه😏

مال تو قدیمیه.تاپیک قبلت عکس ایموجی گذاشتی مال گوشیای ۵سال پیش سامسونگه.۵ سال پیش اگه سامسونگ همینا رو داشت ک شیائومی اصلا اسمی ازش نبود.گوشی خودتو با گوشیای ۲۰۱۹و۲۰۲۰سامسونگ مقایسه نکن.

اگه دست کسی شیائومی  دیدی ب نظرت خوب بوده دلیل نمیشه شیائومی بهترینه.😀.تجربه ثابت کرده سامسونگ بهتره هم از لحاظ فنی هم ظاهری.طبیعیه ک شیائومی جدید از سامسونگ ۲۰۱۵بهتر باشه ولی با سامسونگ هم رده مقایسه کنی قطعا سامسونگ بهتره

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
مال تو قدیمیه.تاپیک قبلت عکس ایموجی گذاشتی مال گوشیای ۵سال پیش سامسونگه.۵ سال پیش اگه سامسونگ همینا ...

من حوصله بحث ندارم و فقط از رو تجربه حرف میزنم

موفق باشید

من حوصله بحث ندارم و فقط از رو تجربه حرف میزنم موفق باشید

ممنون.شمام موفق باشید.ولی از تجربه ای ک خودتون دارید حرف بزنید ن دختر عمه.و اینکه چیزی ک مال ۵یا۶سال پیشه با جدیدش مقایسه نکنید

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
ممنون.شمام موفق باشید.ولی از تجربه ای ک خودتون دارید حرف بزنید ن دختر عمه.و اینکه چیزی ک مال ۵یا۶سال ...

نه گل دخترعمه من چند ماه پیش شیائومی خریده😊

2706